[ .: POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ :. ]

[ .: NEWS'Y 2016-2017 :. ]

Sparing: Orlęta Reszel - Mamry Giżycko 2:1 (2:0) (27.07.2016) Dodał: penny69

Czwarty przedsezonowy sparing za nami. Tym razem zmierzyliśmy się z Mamrami Giżycko, zespołem, z którym przyjdzie nam grać w IV lidze.

W pierwszej połowie prezentowaliśmy się fajnie, co zaowocowało dwoma golami. Już na początku spotkania do bramki trafił Sebastian Krzywicki, który wykorzystał podanie od Pawła Romańczuka i pewnym strzałem po ziemi pokonał golkipera gości.

W 24. minucie na 2:0 podwyższył Mateusz Zaleśkiewicz, który wyłuskał piłkę w zamieszaniu podbramkowym i z pięciu metrów posłał piłkę do siatki.

Później mieliśmy jeszcze trzy niezłe okazje do podwyższenia, ale do przerwy wynik się nie zmienił.

W drugiej części inicjatywę przejęły Mamry, które częściej były przy piłce i w pewnym momencie zepchnęły nas na własną połowę boiska. Zaowocowało to golem w 56. minucie, gdzie po szybkiej, składnej akcji jeden z zawodników z bliskiej odległości zdobył kontaktowego gola.

Pięć minut później złe wybicie piłki przez Jarka Doborzyńskiego próbował wykorzystać pomocnik Giżycka, który widząc pustą bramkę zdecydował się na strzał z 25 metrów, ale na nasze szczęście piłka trafiła w poprzeczkę.

W 74. minucie znów było groźnie, ale tym razem jeden z piłkarzy Mamr uderzył minimalnie nad bramką.

My w drugiej połowie ani razu poważnie nie zagroziliśmy bramce gości.

1:0 Sebastian Krzywicki (3', asysta: P. Romańczuk)
2:0 Mateusz Zaleśkiewicz (24')
2:1 piłkarz Mamr Giżycko (56')

Orlęta w pierwszej połowie:

J. Doborzyński, J. Bochno, H. Leszczenko, M. Terlik, J. Suszyński, testowany zawodnik - K, M. Zaleśkiewicz, P. Romańczuk, S. Krzywicki, P. Modzel, testowany zawodnik - A

Orlęta w drugiej połowie:

J. Doborzyński, P. Wiensław, H. Leszczenko (69' M. Terlik), A. Adamiak, J. Bochno, D. Maćkowiak, P. Romańczuk (60' testowany zawodnik - K), M. Zaleśkiewicz (80' W. Sawicki), B. Markisz, S. Krzywicki (69' M. Kozoń), testowany zawodnik - A (79' J. Janowski)