[ .: NEWS'Y 2016-2017 :. ]

Sparing: Victoria Bartoszyce - Orlęta Reszel 1:1 (0:0, 0:1, 1:1) (15.07.2016) Dodał: penny69

W dzisiejszym sparingu Orlęta zremisowały w Bartoszycach z Victorią, 1:1. Mecz był rozgrywany systemem 3 x 30 minut.

Pierwsza część zakończyła się bezbramkowym remisem.

W 11. minucie drugiej tercji nasz zespół objął prowadzenie za sprawą Mateusza Zaleśkiewicza, który po dobrym zagraniu jednego z testowanych piłkarzy techniczną podcinką przerzucił piłkę nad interweniującym bramkarzem.

Świetną okazję do podwyższenia miał Mateusz Kozoń, ale w sytuacji sam na sam z golkiperem Vikci lobował niecelnie. Dwukrotnie w tej części gry na bramkę strzelali dwa testowani zawodnicy. Raz piłka po uderzeniu głową przeszła nad poprzeczką, później złapał ją dobrze ustawiony bramkarz.

W trzeciej odsłonie meczu doskonałą sytuację miał Wiktor Sawicki, który po dobrym zagraniu Bartka Markisza z głębi pola trafił piłką w interweniującego golkipera. Chwilę później Victoria przeprowadziła szybką akcję, po której jeden z jej piłkarzy uderzył z narożnika pola karnego w dalszy róg bramki.

Mecz zakończył się remisem, 1:1.

0:1 Mateusz Zaleśkiewicz (41', asysta: testowany zawodnik)
1:1 gracz Victorii (90')

Orlęta: J. Doborzyński (br.), P. Wiensław, K. Królik, M. Terlik, J. Bochno, D. Maćkowiak, B. Markisz, M. Zaleśkiewicz, S. Krzywicki, M. Kozoń, D. Rukszan, P. Modzel, J. Suszyński, W. Olszewski, W. Sawicki, P. Janowski, A. Adamiak oraz dwóch testowanych zawodników