[ .: NEWS'Y 2015-2016 :. ]

27. kolejka Klasy okręgowej: Orlęta Reszel - Mazur Pisz 1:0 (1:0) (28.05.2016) Dodał: penny69 / xchrustx

W meczu, którego stawką był awans do IV ligi, Orlęta stanęły na wysokości zadania i po ciężkim boju pokonały Mazura Pisz, 1:0!!! Zwycięską bramkę zdobył w 5. minucie Sebastian Krzywicki.

Przed tym spotkaniem rywal tracił do Orląt 4 punkty, do których we wtorek doszły kolejne 4 odjęte przez WMZPN za brak dwóch drużyn młodzieżowych. Po dzisiejszej porażce Mazur traci już 11 punktów, a do końca rozgrywek pozostały już tylko trzy mecze, w których komplet punktów, to za mało, by dogonić reszelski zespół.

ORLĘTA PO DZIESIĘCIU SEZONACH SPĘDZONYCH W OKRĘGÓWCE WRACAJĄ WIĘC DO IV LIGI!!!

Brawa dla Piłkarzy oraz trenera, Łukasza Pyrzaka! Awans jest ich dziełem!

Atmosfera na trybunach również niesamowita! Wielkie BRAWA dla Kibiców, którzy zrobili dziś przepiękną oprawę! (niebawem galeria zdjęć)

Relacja autorstwa Chrusta:

4. minuta - Pierwsza akcja Orląt; rzut rożny po akcji prawą stroną; zanim jednak wznowienie trzeba uprzątnąć boisko z serpentyn. Na trybunach jest dzis MOC!

5. minuta - Dobre podanie Romka do Modzela, odważne wyjście bramkarza ratuje Mazura!

7. minuta - Goooool! Krzywy!!! Sebastian Krzywicki do Kozonia, ten nieco przypadkowo mu odgrywa, ten przekłada sobie bramkarza i strzela bramkę! Prowadzimy 1:0!

10. minuta - Za nami dziesięć minut, Orły zdecydowanie lepsze. Moc na boisku, moc na trybunach!

15. minuta - Mazur lekko sie ocknął, przed chwilą pierwszy, na szczęście niecelny strzał.

19. minuta - Siadła nam gra, od kilku minut Mazur w ataku. Na szczęście jego dośrodkowania ze stałych fragmentów nie są póki co groźne.

20. minuta - Ależ była szansa! Wolny Romka, bramkarz niepewnie na przedpolu, ale Krzywy faulowal przy dobitce.

22. minuta - Piękny strzał Markisza z 25 metrów, bramkarz broni z dużymi kłopotami. Orły znów w natarciu!

23. minuta - Aj! Roman z kilkunastu metrów w krótki róg, bramkarz z najwyższym trudem na rzut rożny! Zanim jednak korner, przerwa na wodopój.

24. minuta - Rożny zakończył się kontrą Mazura, Terlik trafia w napastnika, ale ten nie wykorzystał okazji.

27. minuta - Krzywy lewą nogą z szesnastki, ale tuż obok słupka. Bramkarz nawet się nie ruszył!

35. minuta - Niewiele dzieje się na boisku, kontrolujemy przebieg wydarzeń, a na trybunach Maly Walczyk, tańczy cały sektor!

36. minuta - Blisko! Dobre podanie Zaleśkiewicza, Kozoń strzela gola, ale niestety, spalony. Szkoda...

38. minuta - Pogubiliśmy się nieco w tyłach, ale Doborzyński pewnie na przedpolu. Wracamy do ustawienia.

40. minuta - Było groźnie pod naszą bramką. Akcja Pisza prawą stroną, zgranie na przedpole, ale tam czujny Terlik.

44. minuta - Żółta kartka dla pomocnika gości po faulu na Markiszu. Wolny z boku boiska, ale bez celnego dośrodkowania.

45. minuta - Przerwa. Prowadzimy 1:0

52. minuta - Od kilku minut trwa druga połowa. Póki co akcja dzieje się w środku pola.

56. minuta - Piłka na połowie Mazura, ale "nie klei nam się gra" w drugiej części spotkania.

59. minuta - Żółta dla Bartka. Siadła gra, obie drużyny przepychają się w środku pola.

76. minuta - Działo się! Najpierw Czita z wolnego, bramkarz odbił piłkę, a Krzywy dobijał z głowy, niestety za lekko. Chwilę potem bardzo groźnie pod naszą bramką, Jaro sparował strzał na słupek!

80. minuta - To miał być gol! Romek uruchomił Pyrczaka, ale ten uderzył prosto w bramkarza!!!

81. minuta - Groźnie w naszym polu karnym! Jarek dobrze na przedpolu.

90. minuta - Oj... Wiele szczęścia! Jarek i Terlik ratują nasz zespół!

93. minuta - Koniec!!!

Orlęta: J, Doborzyński (br.), P. Wiensław, H. Leszczenko, M. Terlik, J. Bochno (89' J. Suszyński), P. Modzel (77' D. Rukszan), P. Romańczuk, M. Zaleśkiewicz, S. Krzywicki (89' K. Jankiewicz), B. Markisz, M. Kozoń (66' K. Pyrczak)

1:0 Sebastian Krzywicki (7'), asysta: M. Kozoń) - Zobacz gola na Youtube!