[ .: NEWS'Y 2015-2016 :. ]

22. kolejka Klasy okręgowej: Orlęta Reszel - Błękitni Pasym 1:1 (0:1) (23.04.2016) Dodał: penny69

W jednym z najważniejszych meczów tego sezonu Orlęta zremisowały na własnym boisku z Błękitnymi Pasym, 1:1.

Pojedynek ten dostarczył kibicom niesamowitych emocji do ostatnich sekund. Od 40. minuty nasz zespół przegrywał z rywalem 0:1. W pierwszej połowie powinni¶my jednak prowadzić różnic± przynajmniej trzech bramek, ale Mateusz Kozoń był dzi¶ nieskuteczny.

W drugiej czę¶ci gonili¶my wynik, ale znów brakowało celnego wykończenia akcji. Dopiero w 90. minucie Mateusz Terlik przeprowadził indywidualn± akcję i podał na skrzydło do Patryka Modzela. Ten idealnie do¶rodkował na 5-ty metr, a tam celn± główk± popisał się Kamil Jankiewicz, który uratował cenny punkt.