[ .: NEWS'Y 2015-2016 :. ]

20. kolejka Klasy okręgowej: Orlęta Reszel - Wilczek Wilkowo 1:0 (1:0) (09.04.2016) Dodał: penny69

Derby powiatu, w których Orlęta zmierzyły się z Wilczkiem Wilkowo w końcu po 4,5 roku zakończyły się zwycięstwem naszego zespołu! Skromnie, bo tylko 1:0, ale mecz nie należał do najlepszych w naszym wykonaniu, więc trzeba się cieszyć z cennych trzech punktów.

Jedyną bramkę zdobył w 35. minucie Mateusz Kozoń, który po ładnym zagraniu w uliczkę Pawła Romańczuka wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem drużyny gości.

W 90. minucie Wilczek był bliski wyrównania, ale strzał z kilku metrów zdołał obronić Jarek Doborzyński.