[ .: NEWS'Y 2015-2016 :. ]

Sparing: Reduta Bisztynek - Orlęta Reszel 1:7 (1:4) (19.03.2016) Dodał: Andres

W ostatnim sparingu przed inauguracją ligi okręgowej Orlęta REMA Reszel wygrały z Redutą Bisztynek (A-klasa), 7:1.

Nasz zespół zaprezentował się całkiem nieźle, chociaż martwi słaba skuteczność.

W pierwszej połowie za zdobywanie bramek wziął się Kamil Jankiewicz, który ustrzelił hat-tricka, a jednego gola dołożył Sebastian Krzywicki. Przy dobrym pressingu drużyna z Bisztynka gubiła się i dzięki temu stwarzaliśmy sobie łatwe sytuacje bramkowe.

Reduta w końcówce pierwszej części gry zdołała celnie strzelić i jak się później okazało była to bramka honorowa.

Druga połowa nie zmieniła obrazu gry. Orły przeważały pod każdym względem. Konsekwencją były kolejne strzelone bramki, które dorzucili Mateusz Kozoń i dwie Dawid Maćkowiak.

Razi nieskuteczność naszych graczy. Bardzo dogodnych sytuacji nie strzelili m.in. Zaleśkiewicz, Kozoń, Leszczenko czy Rukszan.

0:1 Kamil Jankiewicz
0:2 Kamil Jankiewicz
0:3 Kamil Jankiewicz
0:4 Sebastian Krzywicki