[ .: NEWS'Y 2015-2016 :. ]

Sparing: MKS Korsze - Orlęta Reszel 1:3 (0:3) (06.03.2016) Dodał: penny69

W kolejnym sparingu rozgrywanym w Kętrzynie nasi piłkarze pokonali rezerwowy skład MKS Korsze, 3:1.

Wszystkie trzy gole dla Orląt padły w pierwszej części spotkania. Już w 2. minucie wynik otworzył Sebastian Krzywicki, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Andrzeja Adamiaka.

W 10. minucie po zagraniu Bartka Markisza do siatki trafił Kamil Jankiewicz.

Tuż przed przerwą ładnym strzałem z kilkunastu metrów popisał się Patryk Modzel podwyższając na 3:0.

W drugiej połowie zobaczyliśmy już tylko honorową bramkę dla MKS-u z 89. minuty.

Przed nami jeszcze dwa mecze kontrolne: z Falą Warpuny (12.03., godz. 16:30) i z Redutą Bisztynek (19.03.). Pierwszy ligowy mecz w rundzie wiosennej, z Granicą Bezledy zagramy w piątek, 25. marca o godzinie 15:30.

0:1 Sebastian Krzywicki (2', asysta: A. Adamiak)
0:2 Kamil Jankiewicz (10', asysta: B. Markisz)
0:3 Patryk Modzel (45')
1:3 MKS Korsze (89')

Orlęta: J. Doborzyński, J. Bochno, H. Leszczenko, A. Adamiak, J. Suszyński, P. Modzel, B. Markisz, P. Romańczuk, M. Zaleśkiewicz, S. Krzywicki, K. Jankiewicz, W. Sawicki, P. Janowski, W. Olszewski, D. Maćkowiak, D. Rukszan.