[ .: NEWS'Y 2015-2016 :. ]

Sparing: Orlęta Reszel - Wilczek Wilkowo 2:2 (2:2) (27.02.2016) Dodał: Andres

Orlęta REMA Reszel zremisowały w meczu sparingowym z Wilczkiem Wilkowo, 2:2. Kolejny raz nie udało się pokonać rywala, z którym niewątpliwie nie układa nam się gra.

Wszystkie bramki padły w pierwszej części spotkania.

Po kilku sytuacjach Orląt do głosu doszli zawodnicy Wilkowa, którzy nastawili się głównie na grę z kontry. Najpierw błędy w obronie, później naszego bramkarza i zrobiło się 0:2.

Pod koniec pierwszej połowy Reszelanie zdołali wyrównać. Najpierw bramkę strzelił Sebastian Krzywicki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mateusza Zaleśkiewicza. Później nasz środkowy pomocnik już sam zdobył bramkę po strzale zza pola karnego.

W drugiej połowie obraz na boisku się nie zmienił. Orlęta prowadziły grę, jednak nie potrafiły udokumentować swojej przewagi.

0:1 Robert Cytrala (15')
0:2 Robert Cytrala (23')
1:2 Sebastian Krzywicki (38', asysta: M. Zaleśkiewicz)
2:2 Mateusz Zaleśkiewicz (42')

Orlęta: J. Doborzyński, W. Olszewski, J. Bochno, A. Adamiak, J. Suszyński, B. Markisz, M. Zaleśkiewicz, P. Romańczuk, D. Maćkowiak, S. Krzywicki, M. Kozoń, P. Janowski, P. Modzel, D. Rukszan, W. Sawicki.