[ .: NEWS'Y 2015-2016 :. ]

- 13. KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ -

Orlęta Reszel - Danpol Knopin 4:0 (1:0)
(17.10.2015) Dodał: penny69

Piękna jesień w Reszlu trwa nadal! Tym razem o sile Orląt przekonał się Danpol Knopin, który przegrał na naszym terenie aż 0:4.

Nasi piłkarze od początku dominowali na boisku, ale marnowali też dogodne sytuacje strzeleckie. Dopiero w 33. minucie piłka po raz pierwszy wylądowała w siatce. Andrzej Adamiak celnie uderzył z rzutu wolnego pod poprzeczkę (z linii 16-stki) dając prowadzenie swojej drużynie.

Na drugą bramkę długo czekaliśmy, bo aż do 78. minuty. Wtedy to po podaniu Kacpra Pyrczaka swojego pierwszego gola w tym sezonie zdobył Jarek Bochno.

Pięć minut później Sebastian Krzywicki lobował bramkarza gości po wspólnej akcji z Kamilem Jankiewiczem i było już 3:0.

Wynik w 88. minucie ustalił szesnastoletni Karol Schmidt, dla którego był to debiutancki gol w drużynie seniorskiej.

Do końca rundy zostały dwa mecze, w którym zmierzymy się ze startem Kruklanki i SKS Szczytno. Tytuł Mistrza Jesieni jest na wyciągnięcie ręki, bo nadal plasujemy się na pierwszej pozycji w tabeli mając 4 punkty przewagi nad Cresovią Górowo Iławeckie.

Jeśli pogoda dopisze, w dniach 7. i 11. listopada zagramy awansem mecze z Falą Warpuny i właśnie Cresovią. Oj będzie się działo... :)