[ .: NEWS'Y 2015-2016 :. ]

7. kolejka Klasy okręgowej

Błękitni Pasym - Orlęta Reszel 3:6 (0:4)
(05.09.2015) Dodał: penny69

Takiego wyniku meczu Orląt z Błękitnymi Pasym raczej nikt się nie spodziewał. Sądząc po wysokiej pozycji w tabeli, wydawało się, że gospodarze będą ciężkim przeciwnikiem. Jak widać, nie zawsze liczby, czy statystyki świadczą o sile zespołu.

Nasi piłkarze do przerwy prowadzili aż 4:0 po golach Pawła Romańczuka, Mateusza Zaleśkiewicza, Patryka Modzela oraz Sebastiana Krzywickiego i tak naprawdę było "pozamiatane".

W drugiej połowie padły wprawdzie 3 gole dla gospodarzy, ale Orlęta dorzuciły jeszcze dwie bramki autorstwa Sebastiana Krzywickiego i Daniela Rukszana i mecz zakończył się zwycięstwem reszelan 6:3.