[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Śniardwy Orzysz 30 67 22 1 7 76-34 12 0 3 44-13 10 1 4 32-21
2.  Tęcza Biskupiec 30 60 19 3 8 90-53 11 1 3 52-29 8 2 5 38-24
3.  Mazur Pisz 30 58 18 4 8 78-50 10 3 2 45-24 8 1 6 33-26 2 4 1 1 0 6-4
4.  Błękitni Pasym 30 58 18 4 8 82-47 10 2 3 42-15 8 2 5 40-32 2 1 0 1 1 4-6
5.  Vęgoria Węgorzewo 30 56 17 5 8 74-39 9 2 4 42-26 8 3 4 32-13
6.  Orlęta Reszel 30 53 15 8 7 54-41 7 4 4 24-17 8 4 3 30-24
7.  Mazur Ełk 30 50 16 2 12 59-56 8 2 5 31-24 8 0 7 28-32
8.  Łyna Sępopol 30 47 14 5 11 65-57 9 1 5 37-24 5 4 6 28-33
9.  Czarni Olecko 30 46 14 4 12 63-43 10 1 4 40-16 4 3 8 23-27
10.  Wilczek Wilkowo 30 38 11 5 14 56-59 7 2 6 34-24 4 3 8 22-35
11.  Polonia Lidzbark Warmiński 30 35 9 8 13 44-52 3 7 5 28-26 6 1 8 16-26
12.  Pojezierze Prostki 30 33 9 6 15 34-51 5 3 7 21-28 4 3 8 13-23
13.  Granica Bezledy 30 32 9 5 16 42-72 8 1 6 25-25 1 4 10 17-47
14.  Kłobuk Mikołajki 30 26 7 5 18 30-54 3 2 10 12-26 4 3 8 18-28
15.  LZS Knopin 30 16 4 4 22 39-83 3 3 9 28-30 1 1 13 11-53
16.  MKS Jeziorany 30 10 3 1 26 30-125 2 1 12 19-45 1 0 14 11-80

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Śniardwy Orzysz    4-1 4-0 1-4 0-1 9-0 4-0 3-0 3-2 2-0 1-2 1-0 4-1 2-1 4-1 2-0 
 2 Tęcza Biskupiec1-2     3-2 4-3 0-7 1-1 4-1 3-4 1-0 6-0 5-2 4-1 6-3 2-1 5-1 7-1 
 3 Mazur Pisz3-2 1-5     2-2 3-2 0-4 7-0 4-0 1-1 5-2 3-0 1-1 4-2 2-0 4-3 5-0 
 4 Błękitni Pasym0-1 2-1 2-4     1-1 0-1 2-1 1-1 6-0 3-1 3-0 3-1 3-1 3-1 5-0 8-1 
 5 Vęgoria Węgorzewo5-2 1-3 0-6 5-0     0-0 0-4 4-3 3-1 2-2 0-2 2-0 9-0 5-1 3-0 3-2 
 6 Orlęta Reszel1-1 1-3 2-1 2-1 0-0     3-1 0-1 1-1 0-3 4-2 0-0 2-1 0-1 5-0 3-1 
 7 Mazur Ełk1-3 1-1 3-1 0-5 0-4 3-3     1-4 1-2 3-0 2-1 3-0 2-0 1-0 1-0 9-0 
 8 Łyna Sępopol2-0 1-3 1-2 2-1 0-4 2-4 2-3     1-0 1-1 3-1 3-2 3-0* 3-1 4-1 9-1 
 9 Czarni Olecko4-2 2-1 1-0 5-3 1-0 3-1 2-3 1-2     0-2 0-0 2-0 5-0 1-2 9-0 4-0 
 10 Wilczek Wilkowo1-4 2-1 2-0 1-3 1-2 1-1 1-3 3-2 3-1     2-3 1-0 1-1 2-3 3-0 10-0 
 11 Polonia Lidzbark Warmiński1-2 2-4 2-3 2-2 1-1 1-2 0-2 1-1 2-0 3-3     1-1 1-1 2-2 5-1 4-1 
 12 Pojezierze Prostki0-3 2-1 1-5 2-3 0-4 0-1 2-0 2-2 4-1 2-0 2-0     0-0 1-2 2-2 1-4 
 13 Granica Bezledy1-2 1-4 1-2 2-4 3-2 2-1 1-0 4-1 1-6 3-1 1-0 0-1     1-1 1-0 3-0 
 14 Kłobuk Mikołajki0-2 0-2 1-1 2-4 0-2 0-3 0-2 2-4 0-0 2-1 0-1 0-1 1-2     2-1 2-0 
 15 LZS Knopin0-2 2-2 1-2 1-2 2-0 0-3 3-5 2-2 0-3* 1-2 0-1 0-1 5-4 1-1     10-0 
 16 MKS Jeziorany1-4 2-6 2-4 1-3 1-2 2-5 1-3 2-1 0-5 2-4 0-1 2-4 1-1 2-1 0-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Vęgoria Węgorzewo 1-3 Tęcza Biskupiec 9 sierpnia, 16:00
Mazur Ełk 2-1 Polonia Lidzbark Warmiński 9 sierpnia, 17:00
Pojezierze Prostki 0-0 Granica Bezledy 10 sierpnia, 17:00
LZS Knopin 1-2 Mazur Pisz 10 sierpnia, 16:00
Orlęta Reszel 1-1 Czarni Olecko 9 sierpnia, 15:00
Kłobuk Mikołajki 0-2 Śniardwy Orzysz 10 sierpnia, 14:00
MKS Jeziorany 1-3 Błękitni Pasym 9 sierpnia, 17:00
Łyna Sępopol 1-1 Wilczek Wilkowo 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Tęcza Biskupiec 3-4 Łyna Sępopol 13 sierpnia, 17:00
Błękitni Pasym 3-1 Wilczek Wilkowo 13 sierpnia, 17:00
Śniardwy Orzysz 2-0 MKS Jeziorany 13 sierpnia, 17:00
Czarni Olecko 1-2 Kłobuk Mikołajki 13 sierpnia, 17:00
Mazur Pisz 0-4 Orlęta Reszel 13 sierpnia, 17:00
Granica Bezledy 1-0 LZS Knopin 13 sierpnia, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Pojezierze Prostki 13 sierpnia, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 0-4 Mazur Ełk 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Mazur Ełk 1-1 Tęcza Biskupiec 17 sierpnia, 17:00
Pojezierze Prostki 0-4 Vęgoria Węgorzewo 17 sierpnia, 17:00
LZS Knopin 0-1 Polonia Lidzbark Warmiński 16 sierpnia, 17:00
Orlęta Reszel 2-1 Granica Bezledy 16 sierpnia, 16:00
Kłobuk Mikołajki 1-1 Mazur Pisz 16 sierpnia, 17:00
MKS Jeziorany 0-5 Czarni Olecko 16 sierpnia, 17:00
Łyna Sępopol 2-1 Błękitni Pasym 16 sierpnia, 17:00
Śniardwy Orzysz 2-0 Wilczek Wilkowo 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Tęcza Biskupiec 4-3 Błękitni Pasym 23 sierpnia, 16:30
Śniardwy Orzysz 3-0 Łyna Sępopol 24 sierpnia, 17:00
Czarni Olecko 0-2 Wilczek Wilkowo 23 sierpnia, 17:00
Mazur Pisz 5-0 MKS Jeziorany 23 sierpnia, 17:00
Granica Bezledy 1-1 Kłobuk Mikołajki 23 sierpnia, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Orlęta Reszel 23 sierpnia, 14:00
Vęgoria Węgorzewo 3-0 LZS Knopin 23 sierpnia, 16:00
Mazur Ełk 3-0 Pojezierze Prostki 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 27 sierpnia

Pojezierze Prostki 2-1 Tęcza Biskupiec 27 sierpnia, 17:00
LZS Knopin 3-5 Mazur Ełk 27 sierpnia, 17:00
Orlęta Reszel 0-0 Vęgoria Węgorzewo 27 sierpnia, 17:00
Kłobuk Mikołajki 0-1 Polonia Lidzbark Warmiński 27 sierpnia, 17:00
MKS Jeziorany 1-1 Granica Bezledy 27 sierpnia, 17:00
Łyna Sępopol 1-0 Czarni Olecko 27 sierpnia, 17:00
Błękitni Pasym 0-1 Śniardwy Orzysz 27 sierpnia, 17:00
Mazur Pisz 5-2 Wilczek Wilkowo 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 30-31 sierpnia

Tęcza Biskupiec 1-2 Śniardwy Orzysz 30 sierpnia, 16:00
Czarni Olecko 5-3 Błękitni Pasym 30 sierpnia, 17:00
Mazur Pisz 4-0 Łyna Sępopol 30 sierpnia, 17:00
Granica Bezledy 3-1 Wilczek Wilkowo 30 sierpnia, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 4-1 MKS Jeziorany 30 sierpnia, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 5-1 Kłobuk Mikołajki 30 sierpnia, 16:00
Mazur Ełk 3-3 Orlęta Reszel 30 sierpnia, 17:00
Pojezierze Prostki 2-2 LZS Knopin 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 7 - 6-7 września

LZS Knopin 2-2 Tęcza Biskupiec 7 września, 14:00
Orlęta Reszel 0-0 Pojezierze Prostki 6 września, 16:00
Kłobuk Mikołajki 0-2 Mazur Ełk 7 września, 14:00
MKS Jeziorany 1-2 Vęgoria Węgorzewo 6 września, 17:00
Łyna Sępopol 3-0 Granica Bezledy 6 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych
Błękitni Pasym 2-4 Mazur Pisz 6 września, 17:00
Śniardwy Orzysz 3-2 Czarni Olecko 6 września, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3-3 Wilczek Wilkowo 6 września, 17:00

Kolejka 8 - 13-14 września

Tęcza Biskupiec 1-0 Czarni Olecko 13 września, 16:00
Mazur Pisz 3-2 Śniardwy Orzysz 13 września, 16:30
Granica Bezledy 2-4 Błękitni Pasym 13 września, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Łyna Sępopol 12 września, 18:00
Vęgoria Węgorzewo 2-2 Wilczek Wilkowo 13 września, 16:00
Mazur Ełk 9-0 MKS Jeziorany 14 września, 16:30
Pojezierze Prostki 1-2 Kłobuk Mikołajki 14 września, 16:00
LZS Knopin 0-3 Orlęta Reszel 14 września, 14:00

Kolejka 9 - 20-21 września

Orlęta Reszel 1-3 Tęcza Biskupiec 20 września, 16:00
Kłobuk Mikołajki 2-1 LZS Knopin 21 września, 14:00
MKS Jeziorany 2-4 Pojezierze Prostki 20 września, 16:30
Łyna Sępopol 0-4 Vęgoria Węgorzewo 20 września, 16:00
Błękitni Pasym 3-0 Polonia Lidzbark Warmiński 20 września, 14:00
Śniardwy Orzysz 4-1 Granica Bezledy 20 września, 16:00
Mazur Ełk 3-0 Wilczek Wilkowo 21 września, 16:00
Mazur Pisz 1-1 Czarni Olecko 20 września, 16:00

Kolejka 10 - 27-28 września

Tęcza Biskupiec 3-2 Mazur Pisz 27 września, 16:00
Granica Bezledy 1-6 Czarni Olecko 27 września, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Śniardwy Orzysz 27 września, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 5-0 Błękitni Pasym 27 września, 16:00
Mazur Ełk 1-4 Łyna Sępopol 28 września, 16:00
Pojezierze Prostki 2-0 Wilczek Wilkowo 29 września, 16:00
LZS Knopin 10-0 MKS Jeziorany 28 września, 14:00
Orlęta Reszel 0-1 Kłobuk Mikołajki 27 września, 16:00

Kolejka 11 - 4-5 października

Kłobuk Mikołajki 0-2 Tęcza Biskupiec 5 października, 14:00
MKS Jeziorany 2-5 Orlęta Reszel 4 października, 16:00
Wilczek Wilkowo 3-0 LZS Knopin 5 października, 14:00
Łyna Sępopol 3-2 Pojezierze Prostki 4 października, 15:00
Błękitni Pasym 2-1 Mazur Ełk 4 października, 16:00
Śniardwy Orzysz 0-1 Vęgoria Węgorzewo 4 października, 16:00
Czarni Olecko 0-0 Polonia Lidzbark Warmiński 4 października, 15:00
Mazur Pisz 4-2 Granica Bezledy 4 października, 16:00

Kolejka 12 - 11-12 października

Tęcza Biskupiec 6-3 Granica Bezledy 11 października, 15:30
Polonia Lidzbark Warmiński 2-3 Mazur Pisz 11 października, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 3-1 Czarni Olecko 11 października, 13:00
Mazur Ełk 1-3 Śniardwy Orzysz 15 listopada, 10:00
Pojezierze Prostki 2-3 Błękitni Pasym 12 października, 15:00
LZS Knopin 2-2 Łyna Sępopol 12 października, 14:00
Orlęta Reszel 0-3 Wilczek Wilkowo 12 października, 15:00
Kłobuk Mikołajki 2-0 MKS Jeziorany 12 października, 14:00

Kolejka 13 - 18-19 października

MKS Jeziorany 2-6 Tęcza Biskupiec 18 października, 15:00
Wilczek Wilkowo 2-3 Kłobuk Mikołajki 19 października, 14:00
Łyna Sępopol 2-4 Orlęta Reszel 18 października, 15:00
Błękitni Pasym 5-0 LZS Knopin 18 października, 15:00
Śniardwy Orzysz 1-0 Pojezierze Prostki 18 października, 15:00
Czarni Olecko 2-3 Mazur Ełk 18 października, 15:00
Mazur Pisz 3-2 Vęgoria Węgorzewo 18 października, 15:00
Granica Bezledy 1-0 Polonia Lidzbark Warmiński 18 października, 15:00

Kolejka 14 - 25-26 października

Tęcza Biskupiec 5-2 Polonia Lidzbark Warmiński 25 października, 15:00
Vęgoria Węgorzewo 9-0 Granica Bezledy 25 października, 15:00
Mazur Ełk 3-1 Mazur Pisz 26 października, 14:00
Pojezierze Prostki 4-1 Czarni Olecko 26 października, 14:00
LZS Knopin 0-2 Śniardwy Orzysz 26 października, 14:00
Orlęta Reszel 2-1 Błękitni Pasym 25 października, 14:00
Kłobuk Mikołajki 2-4 Łyna Sępopol 26 października, 14:00
MKS Jeziorany 2-4 Wilczek Wilkowo 25 października, 15:00

Kolejka 15 - 2 listopada

Wilczek Wilkowo 2-1 Tęcza Biskupiec 2 listopada, 13:30
Łyna Sępopol 9-1 MKS Jeziorany 2 listopada, 13:30
Błękitni Pasym 3-1 Kłobuk Mikołajki 2 listopada, 13:30
Śniardwy Orzysz 9-0 Orlęta Reszel 2 listopada, 13:30
Czarni Olecko 9-0 LZS Knopin 2 listopada, 13:30
Mazur Pisz 1-1 Pojezierze Prostki 2 listopada, 13:00
Granica Bezledy 1-0 Mazur Ełk 2 listopada, 13:30
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Vęgoria Węgorzewo 2 listopada, 17:00

Kolejka 16 - 8-9 listopada

Wilczek Wilkowo 3-2 Łyna Sępopol 8 listopada, 13:30
Tęcza Biskupiec 0-7 Vęgoria Węgorzewo 8 listopada, 13:30
Polonia Lidzbark Warmiński 0-2 Mazur Ełk 8 listopada, 13:30
Granica Bezledy 0-1 Pojezierze Prostki 8 listopada, 13:30
Mazur Pisz 4-3 LZS Knopin 8 listopada, 13:30
Czarni Olecko 3-1 Orlęta Reszel 8 listopada, 13:30
Śniardwy Orzysz 2-1 Kłobuk Mikołajki 8 listopada, 13:30
Błękitni Pasym 8-1 MKS Jeziorany 8 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 11 listopada

Łyna Sępopol 1-3 Tęcza Biskupiec 11 listopada, 13:30
Wilczek Wilkowo 1-3 Błękitni Pasym 11 listopada, 13:30
MKS Jeziorany 1-4 Śniardwy Orzysz 11 listopada, 13:30
Kłobuk Mikołajki 0-0 Czarni Olecko 11 listopada, 13:30
Orlęta Reszel 2-1 Mazur Pisz 21 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany / w drugim terminie (15 listopada, 13:00) odwołany
LZS Knopin 5-4 Granica Bezledy 11 listopada, 13:30
Pojezierze Prostki 2-0 Polonia Lidzbark Warmiński 11 listopada, 13:30
Mazur Ełk 0-4 Vęgoria Węgorzewo 11 listopada, 10:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

Wilczek Wilkowo 1-4 Śniardwy Orzysz 28 marca, 15:00
Tęcza Biskupiec 4-1 Mazur Ełk 28 marca, 15:00
Vęgoria Węgorzewo 2-0 Pojezierze Prostki 28 marca, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 5-1 LZS Knopin 28 marca, 18:00
Granica Bezledy 2-1 Orlęta Reszel 28 marca, 15:00
Mazur Pisz 2-0 Kłobuk Mikołajki 28 marca, 15:00
Czarni Olecko 4-0 MKS Jeziorany 28 marca, 15:00
Błękitni Pasym 1-1 Łyna Sępopol 28 marca, 15:00

Kolejka 19 - 3-4 kwietnia

Błękitni Pasym 2-1 Tęcza Biskupiec 3 kwietnia, 17:00
Łyna Sępopol 2-0 Śniardwy Orzysz 4 kwietnia, 12:00
Wilczek Wilkowo 3-1 Czarni Olecko 4 kwietnia, 16:00
MKS Jeziorany 2-4 Mazur Pisz 3 kwietnia, 16:30
Kłobuk Mikołajki 1-2 Granica Bezledy 4 kwietnia, 16:00
Orlęta Reszel 4-2 Polonia Lidzbark Warmiński 3 kwietnia, 16:00
LZS Knopin 2-0 Vęgoria Węgorzewo 4 kwietnia, 16:00
Pojezierze Prostki 2-0 Mazur Ełk 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Wilczek Wilkowo 2-0 Mazur Pisz 11 kwietnia, 17:00
Tęcza Biskupiec 4-1 Pojezierze Prostki 11 kwietnia, 16:00
Mazur Ełk 1-0 LZS Knopin 12 kwietnia, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 0-0 Orlęta Reszel 11 kwietnia, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-2 Kłobuk Mikołajki 11 kwietnia, 17:00
Granica Bezledy 3-0 MKS Jeziorany 11 kwietnia, 16:00
Czarni Olecko 1-2 Łyna Sępopol 11 kwietnia, 16:00
Śniardwy Orzysz 1-4 Błękitni Pasym 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Śniardwy Orzysz 4-1 Tęcza Biskupiec 18 kwietnia, 16:00
Błękitni Pasym 6-0 Czarni Olecko 18 kwietnia, 17:00
Łyna Sępopol 1-2 Mazur Pisz 18 kwietnia, 16:00
Wilczek Wilkowo 1-1 Granica Bezledy 18 kwietnia, 17:00
MKS Jeziorany 0-1 Polonia Lidzbark Warmiński 18 kwietnia, 17:00
Kłobuk Mikołajki 0-2 Vęgoria Węgorzewo 19 kwietnia, 14:00
Orlęta Reszel 3-1 Mazur Ełk 18 kwietnia, 16:00
LZS Knopin 0-1 Pojezierze Prostki 19 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Wilczek Wilkowo 2-3 Polonia Lidzbark Warmiński 25 kwietnia, 17:00
Tęcza Biskupiec 5-1 LZS Knopin 25 kwietnia, 17:00
Pojezierze Prostki 0-1 Orlęta Reszel 26 kwietnia, 17:00
Mazur Ełk 1-0 Kłobuk Mikołajki 25 kwietnia, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 3-2 MKS Jeziorany 25 kwietnia, 16:00
Granica Bezledy 4-1 Łyna Sępopol 25 kwietnia, 16:00
Mazur Pisz 2-2 Błękitni Pasym 25 kwietnia, 17:00
Czarni Olecko 4-2 Śniardwy Orzysz 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1 maja

Czarni Olecko 2-1 Tęcza Biskupiec 1 maja, 17:00
Śniardwy Orzysz 4-0 Mazur Pisz 1 maja, 17:00
Błękitni Pasym 3-1 Granica Bezledy 1 maja, 17:00
Łyna Sępopol 3-1 Polonia Lidzbark Warmiński 1 maja, 17:00
Wilczek Wilkowo 1-2 Vęgoria Węgorzewo 1 maja, 17:00
MKS Jeziorany 1-3 Mazur Ełk 1 maja, 17:00
Kłobuk Mikołajki 0-1 Pojezierze Prostki 3 maja, 14:00
Orlęta Reszel 5-0 LZS Knopin 3 maja, 14:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Wilczek Wilkowo 1-3 Mazur Ełk 9 maja, 17:00
Czarni Olecko 1-0 Mazur Pisz 9 maja, 17:00
Tęcza Biskupiec 1-1 Orlęta Reszel 9 maja, 16:00
LZS Knopin 1-1 Kłobuk Mikołajki 9 maja, 17:00
Pojezierze Prostki 1-4 MKS Jeziorany 10 maja, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 4-3 Łyna Sępopol 9 maja, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-2 Błękitni Pasym 9 maja, 17:00
Granica Bezledy 1-2 Śniardwy Orzysz 9 maja, 16:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Mazur Pisz 1-5 Tęcza Biskupiec 16 maja, 17:00
Czarni Olecko 5-0 Granica Bezledy 16 maja, 17:00
Śniardwy Orzysz 1-2 Polonia Lidzbark Warmiński 16 maja, 17:00
Błękitni Pasym 1-1 Vęgoria Węgorzewo 16 maja, 17:00
Łyna Sępopol 2-3 Mazur Ełk 16 maja, 17:00
Wilczek Wilkowo 1-0 Pojezierze Prostki 17 maja, 14:00
MKS Jeziorany 0-1 LZS Knopin 16 maja, 17:00
Kłobuk Mikołajki 0-3 Orlęta Reszel 17 maja, 16:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Tęcza Biskupiec 2-1 Kłobuk Mikołajki 23 maja, 16:00
Orlęta Reszel 3-1 MKS Jeziorany 23 maja, 16:00
LZS Knopin 1-2 Wilczek Wilkowo 23 maja, 17:00
Pojezierze Prostki 2-2 Łyna Sępopol 24 maja, 17:00
Mazur Ełk 0-5 Błękitni Pasym 24 maja, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 5-2 Śniardwy Orzysz 23 maja, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-0 Czarni Olecko 23 maja, 17:00
Granica Bezledy 1-2 Mazur Pisz 23 maja, 15:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Granica Bezledy 1-4 Tęcza Biskupiec 30 maja, 16:00
Mazur Pisz 3-0 Polonia Lidzbark Warmiński 30 maja, 17:00
Czarni Olecko 1-0 Vęgoria Węgorzewo 30 maja, 18:00
Śniardwy Orzysz 4-0 Mazur Ełk 30 maja, 17:00
Błękitni Pasym 3-1 Pojezierze Prostki 30 maja, 17:00
Łyna Sępopol 4-1 LZS Knopin 30 maja, 17:00
Wilczek Wilkowo 1-1 Orlęta Reszel 30 maja, 16:00
MKS Jeziorany 2-1 Kłobuk Mikołajki 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Tęcza Biskupiec 7-1 MKS Jeziorany 6 czerwca, 16:00
Kłobuk Mikołajki 2-1 Wilczek Wilkowo 7 czerwca, 14:00
Orlęta Reszel 0-1 Łyna Sępopol 6 czerwca, 16:00
LZS Knopin 1-2 Błękitni Pasym 6 czerwca, 17:00
Pojezierze Prostki 0-3 Śniardwy Orzysz 4 czerwca, 17:00
Mazur Ełk 1-2 Czarni Olecko 6 czerwca, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 0-6 Mazur Pisz 6 czerwca, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Granica Bezledy 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Polonia Lidzbark Warmiński 2-4 Tęcza Biskupiec 13 czerwca, 17:00
Granica Bezledy 3-2 Vęgoria Węgorzewo 13 czerwca, 16:00
Mazur Pisz 7-0 Mazur Ełk 13 czerwca, 17:00
Czarni Olecko 2-0 Pojezierze Prostki 13 czerwca, 18:00
Śniardwy Orzysz 4-1 LZS Knopin 13 czerwca, 17:00
Błękitni Pasym 0-1 Orlęta Reszel 13 czerwca, 17:00
Łyna Sępopol 3-1 Kłobuk Mikołajki 13 czerwca, 17:00
Wilczek Wilkowo 10-0 MKS Jeziorany 13 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Tęcza Biskupiec 6-0 Wilczek Wilkowo 20 czerwca, 16:00
MKS Jeziorany 2-1 Łyna Sępopol 20 czerwca, 16:00
Kłobuk Mikołajki 2-4 Błękitni Pasym 20 czerwca, 16:00
Orlęta Reszel 1-1 Śniardwy Orzysz 20 czerwca, 16:00
LZS Knopin 0-3 Czarni Olecko 20 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 0-2
Pojezierze Prostki 1-5 Mazur Pisz 20 czerwca, 16:00
Mazur Ełk 2-0 Granica Bezledy 4 czerwca, 16:00
Vęgoria Węgorzewo 0-2 Polonia Lidzbark Warmiński 20 czerwca, 16:00

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (warmińsko-mazurska)

IV liga 2014/2015 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2014/2015 (warmińsko-mazurska II)

Klasa A 2014/2015 (warmińsko-mazurska I)
Klasa A 2014/2015 (warmińsko-mazurska III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas