[ .: NEWS'Y 2014-2015 :. ]

6. kolejka V ligi: Mazur Ełk - Orlęta Reszel 3:3 (2:2) (30.08.2014) Dodał: penny69

Mazur Ełk postawił Orlętom bardzo trudne warunki. Praktycznie przez całe spotkanie prowadził grę i trzeba przyznać, że jak do tej pory był to najlepszy zespół z jakim nasi piłkarze mieli okazję się zmierzyć w tym sezonie.

Mimo przewagi gospodarzy Orły trzykrotnie w meczu obejmowały prowadzenie, ale ełczanie za każdym razem doprowadzali do wyrównania. Mało tego, wszystkie trzy gole dla ich zespołu zdobył jeden zawodnik, Bartłomiej Wierzbicki.

Prowadzenie objęliśmy w 23. minucie po technicznym strzale Daniela Fedczaka, który uderzył przy słupku. Mazur odpowiedział błyskawicznie, bo już 30 sekund później było 1:1.

W 30. minucie w polu karnym szarżował Kamil Jankiewicz, który wyłożył piłkę na przedpole bramkowe, a tam ponownie znalazł się Daniel Fedczak, który wykończył akcję.

Przed przerwą gospodarze znów wyrównali po celnym uderzeniu Wierzbickiego z 20-stu metrów.

W drugiej połowie Mazur nieco opadł z sił i jego akcje nie były już tak groźne. Orlęta czyhały na kontrę i w 75. minucie się doczekały. Patryk Wiensław dograł mocno pole karne, tam pojawił się Patryk Modzel, który wślizgiem "wepchnął" piłkę do bramki.

Kiedy wydawało się, że nasz zespół zdoła dowieźć niezwykle cenny wynik do końca, w 83. minucie po raz trzeci w meczu instynktem strzeleckim wykazał się Wierzbicki ratując punkt dla swojej drużyny.

Zwycięstwo było blisko, ale cieszy fakt, że nie przegraliśmy i po sześciu kolejkach nadal jesteśmy niepokonani w tym sezonie!

0:1 Daniel Fedczak (23')
1:1 Bartłomiej Wierzbicki (24')
1:2 Daniel Fedczak (30', asysta: K. Jankiewicz)
2:2 Bartłomiej Wierzbicki (41')
2:3 Patryk Modzel (74', asysta: P. Wiensław)
3:3 Bartłomiej Wierzbicki (83')

Orlęta: brak info