[ .: NEWS'Y 2014-2015 :. ]

5. kolejka V ligi: Orlęta Reszel - Vęgoria Węgorzewo 0:0 (27.08.2014) Dodał: penny69

Po słabym meczu Orlęta zremisowały na własnym boisku z Vęgorią Węgorzewo, 0:0.

Goście już w 3. minucie mogli strzelić gola po rzucie wolnym z 20-stu metrów. Na szczęście dobrą interwencją popisał się Jarek Doborzyński.

Kilka minut później to my stanęliśmy przed szansą na zmianę rezultatu. Niestety Kamil Jankiewicz skiksował w polu karnym posyłając piłkę kilka metrów obok bramki.

Pod koniec pierwszej połowy do siatki trafił Bartek Markisz, ale z pozycji spalonej i gol nie został uznany.

W drugiej połowie przez dłuższy czas wiało nudą. Dopiero pod koniec meczu goście niespodziewanie zagrali odważniej i najpierw zdobyli gola z minimalnego spalonego, a potem po świetnej indywidualnej akcji Maliszewskiego Orlęta uratował Jarek Doborzyński wygrywając sytuację sam na sam z napastnikiem Vęgorii.

Orlęta: J. Doborzyński, J. Bochno, A. Adamiak, M. Terlik, D. Schwesig, K. Fedczak (60' P. Janowski), K. Kalinowski, B. Markisz, P. Modzel (76' J. Suszyński), P. Wiensław, K. Jankiewicz