[ .: NEWS'Y 2014-2015 :. ]

4. kolejka V ligi: Polonia Lidzbark Warmiński - Orlęta Reszel 1:2 (1:0) (23.08.2014) Dodał: Janki

Bardzo szczęśliwie skończył się dla nas dzisiejszy pojedynek z Polonią Lidzbark Warmiński.

Po pierwszej połowie optymizmem nie wiało, bo nie dość że przegrywaliśmy 0:1, to do tego nasza gra nie wyglądała zbyt dobrze.

W drugiej połowie jednak gospodarze kompletnie odpuścili oddając nam inicjatywę. Na wyrównującego gola trzeba było jednak czekaż aż do 80-tej munuty. Wówczas to Mateusz Terlik silnym strzałem z rzutu wolnego zaskoczył bramkarza.

Już w doliczonym czasie gry mieliśmy ostatnią szanse na zwycięskiego gola i wywiezienie 3 punktów. Rzut rożny wykonywał Patryk Wiensław, bramkarz Polonii minął się z piłką, ta trafiła na głowę Terlika, który zgrał ją wprost pod nogi Kamila Jankiewcza i było 2:1!!!

Cenne 3 punkty na ciężkim terenie. Brawo!