[ .: NEWS'Y 2014-2015 :. ]

3. kolejka V ligi: Orlęta Reszel - Granica Bezledy 2:1 (0:1) (16.08.2014) Dodał: Janki

Po bardzo słabej pierwszej połowie w naszym wykonaniu, w drugiej udało się przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść.

Do przerwy przegrywaliśmy 1:0 po tym, jak zawodnik z Bezled wykorzystał zamieszanie w polu karnym.

W drugiej części spotkania wzięliśmy się w garść i najpierw za sprawą Patryka Wiensława doprowadziliśmy do wyrównania (strzał głową po pięknym podaniu Andrzeja Adamiaka), a następnie zablokowane uderzenie z rzutu wolnego Mateusza Terlika dobił Kamil Jankiewicz.

Ostatecznie nie daliśmy wyrwać sobie punktów zwyciężając po raz pierwszy w tym sezonie na własnym boisku.