[ .: NEWS'Y 2014-2015 :. ]

1. kolejka V ligi: Orlęta Reszel - Czarni Olecko 1:1 (0:1) (09.08.2014) Dodał: penny69

W meczu otwierającym sezon 2014/2015 nasi piłkarze zaledwie zremisowali z Czarnymi Olecko, 1:1.

W 22. minucie goście niespodziewanie objęli prowadzenie. Cichocki zwodem oszukał obrońcę i popisał się bardzo ładnym strzałem zza pola karnego. Nasz bramkarz tylko wzrokiem odprowadził piłkę.

Na wyrównującego gola Orląt trzeba było czekać do 50. minuty, chociaż wielka zasługa w tym golkipera Czarnych, który wykopując piłkę trafił w Kamila Jankiewicza, ta odbiła się od naszego napastnika i spadła tuż pod nogami Daniela Fedczaka. Nowy nabytek Orląt dopełnił formalności uderzając do pustej bramki.

Do końca meczu wynik się nie zmienił i oba zespoły na inaugurację podzieliły się punktami.

Niestety w meczu kontuzji nabawił się Mateusz Zaleśkiewicz i prawdopodobnie zabraknie go w kilku najbliższych spotkaniach. Debiut w ligowym meczu w barwach Orląt zaliczyli Daniel Fedczak, Patryk Modzel oraz Patryk Janowski.

0:1 Cichocki (22')
1:1 Daniel Fedczak (50', asysta: K. Jankiewicz)

Orlęta: J. Doborzyński; D. Schwesig, M. Terlik, A. Adamiak, J. Bochno, D. Fedczak, P. Modzel (46' P. Janowski), M. Zaleśkiewicz, B. Markisz, P. Wiensław, K. Jankiewicz (78' K. Fedczak)