[ .: NEWS'Y 2013-2014 :. ]

24. kolejka V ligi: Tęcza Biskupiec - Orlęta Reszel 3:2 (3:2) (19.05.2014) Dodał: penny69

Słabo zaprezentowali się nasi piłkarze w meczu z lokalnym rywalem, Tęczą Biskupiec przegrywając na jego terenie, 2:3.

Już na początku spotkania błędy w obronie sprawiły, że po kwadransie gry przegrywaliśmy różnicą dwóch bramek. Dość szybko jednak się podnieśliśmy zdobywając w 22. minucie kontaktowego gola z rzutu karnego. Podyktowany on został po faulu na Kamilu Jankiewiczu, a jego egzekutorem został Mateusz Zaleśkiewicz.

W 31. minucie strzelec bramki ładnym podaniem uruchomił "Jankiego", który w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy posłał piłkę tuż przy słupku doprowadzając do remisu.

Dosłownie kilkadziesiąt sekund Tęcza po raz kolejny wykorzystała nasze błędy w szykach zdobywając trzeciego gola. Jak się później okazało, było to trafienie na wagę trzech punktów.

Druga połowa bez historii, więc nie ma o czym pisać.

Mecz ten był jednym z najsłabszych występów Orląt w tym sezonie i trzeba szybko o nim zapomnieć...

1:0 Rybkiewicz (11')
2:0 Bogdaniuk (15')
2:1 Mateusz Zaleśkiewicz (22' - rzut karny po faulu na K. Jankiewiczu)
2:2 Kamil Jankiewicz (31', asysta: M. Zaleśkiewicz)
3:2 Rybkiewicz (35')

Orlęta: P. Iwaniuk (br.), P. Wiensław, K. Królik (20' K. Fedczak), M. Terlik, A. Adamiak, D. Mrówka (46' M. Maksymiuk), M. Zaleśkiewicz, T. Tomasik, M. Rojek (80' M. Mazur), K. Jankiewicz, B. Markisz