[ .: NEWS'Y 2013-2014 :. ]

20. kolejka Kl. okręgowej: Wilczek Wilkowo - Orlęta Reszel 1:0 (0:0) (18.04.2014) Dodał: penny69

Z tego względu, że boisko w Wilkowie obecnie jest remontowane, mecz z Orlętami rozgrywany był w Reszlu. Niestety nasi piłkarze atutu własnego boiska nie zdołali wykorzystać i to Wilczek schodził z boiska jako drużyna zwycięska.

Jak na derby powiatu przystało mecz był zacięty i sporo czasu toczył się on w środkowej strefie boiska. Momentami jednak wyglądało to tak, jakby to piłkarze z Wilkowa mieli więcej z gry. Analizując wszystkie sytuacje bramkowe w tym spotkaniu okazuje się, że to właśnie oni byli groźniejsi i gdyby nie interwencje naszego bramkarza, mecz mógłby rozstrzygnąć się już w regulaminowym czasie gry.

Na kulminacyjną akcję meczu musieliśmy czekać do 92-tej minuty, kiedy to Gołębiowski znalazł się tam, gdzie być powinien i strzałem z kilku metrów dał trzy punkty swojej drużynie.

Nasi chłopcy przespali nieco ten pojedynek, do tego doszedł fakt, że arbitrzy nie sędziowali nawet na średnim poziomie, a Wilczek swoją ambicją pokazał, że "można", za co należą się piłkarzom tego klubu słowa uznania.

Gole:

1:0 Gołębiowski (90+2')

Orlęta: P. Iwaniuk, J. Bochno, A. Adamiak, M. Terlik, D. Schwesig, K. Fedczak (60' B. Wójcik), M. Zaleśkiewicz, T. Tomasik (64' K. Jankiewicz), P. Romańczuk, D. Wójcik (72' M. Rojek), B. Markisz (72' M. Maksymiuk)