[ .: NEWS'Y 2013-2014 :. ]

11. kolejka Kl. okręgowej: Orlęta Reszel - Start Kozłowo 2:0 (2:0) (05.10.2013) Dodał: penny69

Po dobrym występie w Orzyszu nasi chłopcy po raz drugi z rzędu zagrali dobre spotkanie. Tym razem odnieśli cenne zwycięstwo pokonując na własnym stadionie Start Kozłowo, 2:0.

Pierwszą bramkę zdobyliśmy już w 17. minucie. Paweł Romańczuk posłał górną piłkę w okolice pola karnego, Maciek Maksymiuk zgrał ją w kierunku Kamila Jankiewicza, ten został uprzedzony przez bramkarza gości, który wykopując piłkę podał ją wprost pod nogi Bartka Wójcika, a ten skorzystał z prezentu posłając ją do pustej bramki.

W 39. minucie Bartek dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, tam nabiegł Paweł Romańczuk, który ładnym strzałem głową podwyższył na 2:0.

W drugiej połowie goście przejęli inicjatywę, ale niewiele z tego wynikało. Orlęta zachowały czyste konto i dzięki 3 punktom odbiły się nieco od dolnej części tabeli.