[ .: NEWS'Y 2013-2014 :. ]

3. kolejka Kl. okręgowej: Orlęta Reszel - MKS Jeziorany 2:2 (0:1) (17.08.2013) Dodał: xkelmax/penny69

Nie najlepiej nasze Orły rozpoczęły sezon 2013/2014. Po remisie z Leśnikiem i porażce w Mikołajkach tym razem również nie udało się ugrać kompletu punktów.

Już w pierwszej połowie pojedynku z MKS-em widać było, kto będzie w tym meczu zespołem przeważającym. Orlęta były groźniejsze, ale to drużyna z Jezioran pierwsza objęła prowadzenie.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne na bramkę zamienił Samsel, któremu nie przeszkadzał żaden z naszych obrońców, a piłka po jego uderzeniu głową wylądowała w okienku bramki.

Orlęta próbowały odrobić stratę już w pierwszej połowie, niestety żadnej z podbramkowych sytuacji nie udało się wykończyć.

W drugiej połowie nasz zespół rzucił się do odrabiania strat, a goście ograniczyli się jedynie do próby przerywania akcji oraz sporadycznych kontrataków, z których niewiele wynikało.

Już w 47. minucie Orlęta wyrównały dzięki bramce Daniela Wójcika, który wykorzystał podanie Kamila Jankiewicza. Daniel zabłysnął również w 77. minucie, kiedy to pięknym strzałem od słupka dał prowadzenie naszej drużynie.

Wydawało się, że wynik jest już ustalony i nic nie może odebrać nam zwycięstwa. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania, stwarzaliśmy sytuacje, ale w tym sezonie chyba pech przywiązał się do nas bardzo mocno. W 82. minucie do piłki w środku pola podbiegł Gabrusewicz i strzelił mocno w kierunku bramki. Piłka leciała, leciała, leciała i ... wylądowała w siatce, nie bez winy naszego bramkarza.

Nasz zespół mimo wyraźniej przewagi po raz kolejny dał sobie wyrwać komplet punktów. Czas na przełamanie w Bezledach.

Orlęta: J. Doborzyński (br.), J. Bochno, K. Królik, A. Adamiak, Sz. Widejko (80' K. Fedczak), G. Goszcz (55' D. Schwesig), M. Terlik, T. Tomasik (60' M. Solecki), D. Wójcik, K. Jankiewicz, G. Jaśkiewicz (86' M. Maksymiuk).

0:1 Samsel (21')
1:1 Daniel Wójcik (47', asysta: K. Jankiewicz)
2:1 Daniel Wójcik (77')
2:2 Gabrusewicz (82')