[ .: NEWS'Y 2013-2014 :. ]

Kadra Orląt w sezonie 2013/2014 (09.08.2013) Dodał: penny69

Okres przygotowawczy minął i przyszedł czas na inaugurację nowego sezonu. Już w sobotę Orlęta podejmą na własnym boisku Leśnika Nowe Ramuki. Początek meczu o godzinie 16-tej.

Kadra Orląt zmieniła się troszkę w porównaniu do poprzedniego sezonu. Klub rozstał się z Patrykiem Wiensławem, za granicę wyjechali Bartek Wójcik i Sebastian Pawlak, a do Reduty Bisztynek został wypożyczony Marek Jankiewicz. Treningów nadal nie wznowił Adrian Giziński, który był jedną z jaśniejszych postaci zespołu w ostatnich miesiącach.

Wzbogaciliśmy się za to o nowego bramkarza, Pawła Iwaniuka, który w sezonie 2000/2001 grał już w barwach naszego klubu. Do zespołu dołączyło także dwóch zawodników Reduty Bisztynek, Tymoteusz Tomasik, który kilka sezonów wcześniej również grał dla Orląt oraz Grzegorz Goszcz. Tymek prawdopodobnie będzie grał na pozycji prawego pomocnika, a Grzesiek w środku pomocy.

Po wojażach w Fali Warpuny powrócił do nas Daniel Wójcik, który bez wątpienia będzie bardzo dobrym wzocnieniem lewego skrzydła.

Do Reszla wrócił też Paweł Romańczuk, który przez kilka miesięcy mieszkał w Gdańsku.

Orlęta są w trakcie załatwiania transferu Kamila Jankiewicza z Tęczy Biskupiec. Jeśli wszystko się powiedzie, to jeden z najskuteczniejszych piłkarzy w historii Orląt (jeśli nie najskuteczniejszy, bo przecież zdobył ponad sto goli) wesprze zespół, który, jak sam mówi, zawsze miał w sercu.

Wzmocnienia są dość spore, co daje nadzieję na to, że sezon 2013/2014 będzie dla nas udany.

Oto cała kadra Orląt, która pod wodzą nowego trenera, Wojciecha Jałoszewskiego będzie walczyć o jak najwyższą pozycję w lidze.

Bramkarze:

Jarosław Doborzyński, Paweł Iwaniuk

Obrońcy i pomocnicy:

Andrzej Adamiak, Krzysztof Królik, Jarosław Bochno, Damian Schwesig, Szymon Widejko, Krystian Fedczak, Goszcz Grzegorz, Mateusz Terlik, Paweł Romańczuk, Mateusz Zeleśkiewicz, Adrian Giziński, Daniel Wójcik, Tymoteusz Tomasik, Deniel Bójko, Maciej Maksymiuk, Mariusz Solecki, Mateusz Mazur

Napastnicy:

Bartosz Pikała, Mateusz Kozoń, Gaspar Jaśkiewicz, Kamil Jankiewicz

Trener:

Wojciech Jałoszewski

Kierownik drużyny:

Henryk Gołębiewski