[ .: NEWS'Y 2012-2013 :. ]

Nowości w klubie: Nowy Prezes, nowy Trener (04.07.2013) Dodał: penny69

Przed tygodniem zakończyliśmy sezon 2012/2013, a już w naszym klubie miała miejsce mała rewolucja.

Zacznijmy od tego, że swoją przygodę z drużyną zakończył Mariusz Jałoszewski, który po dwuletniej kadencji postanowił zająć się szkoleniem młodzieży. O tym, którą z grup obejmie okaże się już niebawem.

Na dzisiejszym spotkaniu Zarządu jednogłośnie zagłosowano za kandydaturą nowego szkoleniowca Orląt, Wojtka Jałoszewskiego, dawnego piłkarza klubu oraz trenera, który w sezonie 2007/2008 i rundzie jesiennej 2008/2009 pracował z zespołem. Wojtek w ostatnim czasie był trenerem Granicy Kętrzyn. Jestem pewien, że pod jego wodzą będziemy oglądać Orlęta grające na wysokim poziomie.

Bardzo istotną sprawą jest ta, że prezesem został Roman Luchowski, człowiek, który nie od dziś jest blisko klubu. Zastąpił on Edwarda Szmula, który ze względu na sprawy osobiste nie mógł dłużej pełnić tej funkcji.

W Zarządzie również nastąpiły małe zmiany. Dołączył do niego Rafał Romańczuk, który m.in ma być łącznikiem na linii KLUB - KIBICE.

Jeśli chodzi o sprawy dotyczące Kibiców, to od przyszłego sezonu każdy z nich będzie mógł zostać Członkiem Klubu. Jakie są z tego korzyści? Przede wszystkim darmowe wejściówki na mecze, branie udziału w posiedzeniach Zarządu, zgłasznie problemów, propozycji ipt. Warunek jest jeden: symboliczna kwota wpłacana co miesiąc do klubowego budżetu. Nie ma co ukrywać, że Orlęta "skarbiec" mają bardzo okrojony, więc każda kwota się przyda. Jeden da 5 zł, inny da 20 zł. Nie ważne. Ważne jest to, że każdy z nas będzie czuł przynależność do Orląt i będzie czynnie wspierał klub w jego funkcjonowaniu.

Myślę, że dla nas to niewiele, a dla RKS-u to bardzo dużo. Karty członkowskie już są w przygotowaniu. Deklaracje członkowskie będą dostępne w pizzerii Pana Fenika. Tam też będzie można odebrać kartę.

Zjednoczmy się i twórzmy ten klub razem. W jedności SIŁA!!!