[ .: NEWS'Y 2012-2013 :. ]

25. kolejka Klasy okręgowej: Orlęta Reszel - Start Kozłowo 1:1 (0:0) (18.05.2013) Dodał: penny69

W meczu 25-tej kolejki Orlęta podejmowały na własnym boisku Start Kozłowo. W poprzedniej rundzie zwycięsko z tej konfrontacji wyszli nasi piłkarze wygrywając 2:1 po golach Patryka Wiensława i Andrzeja Adamiaka. Tym razem, mimo atutu własnego boiska Orły nie sprostały zadaniu zaledwie remisując ze słabym rywalem, 1:1.

Zarówno pierwsza, jak i druga część meczu to gra w środku pola. Oba zespoły dostosowały się do siebie dość niskim poziomem i rzadko kiedy kibice oglądali składne akcje, nie mówiąc już o sytuacjach bramkowych.

Gola zobaczyliśmy dopiero w 69. minucie, kiedy to po podaniu Bartka Pikały na czystą pozycję wyszedł Patryk Wiensław, który wykorzystał pojedynek sam na sam z bramkarzem Startu dając prowadzenie naszej drużynie.

Niestety na siedem minut przed końcem spotkania ładnym uderzeniem głową wyrównał Bałdyga i mecz zakończył się podziałem punktów.

1:0 Patryk Wiensław (asysta: B. Pikała)
1:1 Bałdyga (83')