Orlęta: M. Bochno (br.), K. Królik, P. Durjasz, P. Bieluń, P. Matauszek, G. Kuszczak, C. Ślązak (81' M. Rojek), G. Jaśkiewicz, A. Kłosowski (85' M. Zaleśkiewicz), P. Wiensław (89' B. Pikała), K. Jankiewicz (87' D. Wójcik).

Ławka rezerwowych: K. Węcławek (br.), A. Klimko, K. Zalewski.

Tabela: Orlęta na 14. miejscu, 15 pkt, gole 34:41

Ważniejsze akcje meczu:

1-20' - gra toczy się w środku pola, bez większego zagrożenia pod bramką obu drużyn

20' - żółta kartka dla piłkarza Warmii za faul na Patryku Wiensławie

25' - Kamil Jankiewicz zagrywa w tempo do Patryka Wiensława, ten wbiega w pole karne, uderza, ale bramkarz blokuje strzał i piłka wychodzi na rzut rożny

27' - Paweł Bieluń popisuje się długim krosowym zagraniem, Kamil Jankiewicz wyskakuje za plecy obrońcy, lobuje wychodzącego z bramki golkipera Warmii, ale piłka szybuje nad poprzeczką

30' - goście groźnie atakują, na szczęście strzał zza 16-stki tylko obok słupka

32' - Kamil Jankiewicz podaje do Andrzeja Kłosowskiego, ten w polu karnym zagrywa do Grześka Kuszczaka, który zdobywa gola. Sędzia jednak odgwizduje pozycję spaloną.

33' - Czarek Ślązak w dogodnej sytuacji, ale bramkarz znów lepszy

34' - Patryk Wiensław w indywidualnej akcji na prawej stronie boiska; szybszy od obrońcy, który robi zbyt późny wślizg; wpada z piłką wpole karne i uderza mocno w długi róg bramki; 1:0 dla Orlat!

35' - małe spięcie między Krzyśkiem Królikem, a piłkarzem Warmii; sędzia obu kara żółtymi kartkami

38' - Paweł Matauszek ładnie do Gaspara Jaśkiewicza, ten wychodzi na czystą pozycję, ale źle uderza i piłka przechodzi obok słupka

45' - sędzia kończy I. połowę, po której Orlęta prowadzą z wiceliderem Klasy Okręgowej, 1:0

57' - złe wybicie piłki przez jednego z naszych graczy, zawodnik Warmii przejmuje futbolówkę przed polem karnym, uderza technicznie, ale na nasze szczęście piłka mija okienko bramki

59' - Andrzej Kłosowski zagrywa między obrońców stojących w jednej linii, Patryk Wiensław dobiega do piłki i mając przed sobą tylko bramkarza przymierza w prawy róg; interweniujący golkiper Warmii zmienia nieco tor lotu piłki, ale ta mimo wszystko wpada do siatki. 2:0 dla Orląt!

60' - Orlęta w ataku, dośrodkowanie na 5-ty metr, Grześ Kuszczak uderza piłkę głową, ale broni bramkarz

61' - Gaspar Jaśkiewicz decyduje się na strzał z 25 metrów, bramkarz z trudem na rzut rożny

63' - Andrzej Kłosowski w dogodnej sytuacji, ale zamiast zagrywać do niepilnowanego Kamila Jankiewicza decyduje się na strzał, który okazuje się zbyt lekki i bramkarz bez problemów łapie piłkę

70' - nieudana pułapka ofsajdowa defensorów Warmii, trzech naszych graczy na samego bramkarza; Gaspar Jaśkiewicz źle jednak dośrodkowuje i piłka trafia w jego ręce

75' - tylko żółta kartka dla piłkarza Warmii, który faulował Gaspara Jaśkiewicza wychodzącego na czystą pozycję

80' - kolejny żółty kartonik dla zawodnika gości i znów po faulu na Gasparze Jaśkiewiczu

90' - ostatnia próba ataku Warmii, ale piłka mija bramkę

93' - koniec meczu; Orlęta zasłużenie wygrywają 2:0

Relacjonował: penny69