17. kolejka Klasy Okręgowej, 27.03.2010, godz. 15:00
Autor relacji: Solid Snake

1:5
VICTORIA BARTOSZYCE ORLĘTA RESZEL
61' Deluga 2', 39', 83' Jankiewicz
56' Konieczek 11' Ślązak
87' Matauszek

Rezerwowi: Węcławek, Klimko, Wójcik

Dziękuję kibicom za uwagę, mam nadzieję, że dało radę :) pozdrawiam!
Orlęta niespodziewanie wygrały w Bartoszycach, w dodatku aż 5:1. Ten wynik jest najniższym wymiarem kary i z pewnością pokazał, że Orlęta wiosną będą dużo silniejszą drużyną. Wzmocnienia w postaci Jaśkiewicza, Matauszka, Królika, Durjasza i Bochna dały dużo zespołowi. Wiosna nasza, Orły to My!!

90' Koniec!!! 1-5! NA trybunach NIEPOKONANE ORLĘTA NASZE KOCHANE! Brawo Orły!

90' Kuszczak kolejny raz z pięciu metrów... znów bramkarz górą :)

90'

89' Pikała zmienia Jankiewicza. Debiut Pikiego!

Czarodziej strzelił z 28 metrów do pustej bramki, po tym, jak bramkarz źle wybił piłkę!

87' Goooooool! 1-5!! Matauszek!!

86' Kolejna zmiana. Rojek zmieni Ślązaka.

85' Zmiana w Orlętach. Kłosowski zejdzie, za niego Zaleśkiewicz.

Jankiewicz wyszedł sam przed bramkarza, minął go i kopnął do pustej bramki!

83' Gooooooooooool! 1-4!! Jankiel po raz trzeci!

82' Znów aut dla Victorii, na wysokości pola karnego. Bieluń wyjaśnia sytuację.

80' Orły w obronie. Dziesięć minut do końca, wytrzymać, strzelić coś!

79' Grzesiu Kuszczak wybija piłkę zmierzającą do pustej bramki!! Brawo Grześ, rehabilitacja!

77' Kłosowski nie trafił z dwóch metrów! Ślązak dograł piłkę z prawej strony, a Kłosowski uderzył zbyt mocno i przez to nad bramką!

75' Orlęta w defensywie. Wszystko kończy się jednak wybiciem piłki poza linię końcową. Od bramki Bochno.

73' Jaśkiewicz obejrzał kartonik za wbicie piłki ręką do bramki. Siatkarsko klasa :)

72' Deluga w naszym polu karnym, próba wymuszenia karnego była nieudana.

70' Gaspar pokazał charakter! Powalczył o wychodzącą poza boisko piłkę i wywalczył róg dla Orląt!

68' Złe wybicie Królika, ale bez konsekwencji. Tym razem z piątki Matauszek

68' Kłosowski niecelnie z 15 metrów!

66' Ależ szansa, znów Kuszczak! Fantastycznie wbiegł w pole karne, ale z kilku metrów trafił bramkarza w głowę!

65' Gratulujemy bramki Ruskowi:)

64' Bartoszyce się odsłoniły, trzeba to wykorzystać!

63' Seria rożnych Victorii. Bardzo nerwowo jest teraz w naszym zespole.

Deluga wykorzystał niefrasobliwość naszej defensywy i mimo asysty bramkarza skierował piłkę do siatki.

61' Gol dla Victorii. Strzelcem Deluga.

59' Szansa Orląt, ale wychodzącego na czystą pozycję Jaśkiewicza uprzedził... Patryk Wiensław, który był na spalonym.

56' CZERWONA KARTKA DLA GRACZA VICTORII. Faul bez piłki na Wiensławie i zawodnik może iść do szatni.

55' Groźna wrzutka z prawej strony, ale Czarek Ślązak zdołał wybić piłkę na róg.

53' Odpowiadając na pytanie Mateja... Victoria nie gra dobrze, co nie zmienia faktu, że Orły pokazują dziś dobrą grę.

51' Jaśkiewicz w polu karnym rywali, nie trafił jednak czysto w piłkę. Chwilę później z dystansu niecelnie uderzał Matauszek

50' Rożny dla Victorii, Durjasz wślizgiem w polu karnym... spokojnie :)

46' Victoria zaczęła w... dziewięciu. Kierownik zapomniał powiedzieć o zmianach i dwóch piłkarzy czekało przy linii :P

46' Musiało być 0-4! Grzesiu Kuszczak stał sam, pięć metrów przed bramkarzem, ale dwukrotnie trafił w bramkarza. Wilka szkoda!

46' ZACZYNAMY !

Piłkarze powoli wychodzą na boisko.

Do przerwy Orlęta prowadzą trzema bramkami. W drugiej połowie będzie jednak trudniej, będziemy grali pod wiatr. Mamy jednak olbrzymią szansę na zwycięstwo, nie możemy pozwolić sobie na stratę tych punktów.

45+1' Koniec pierwszej połowy. 0-3!

45' Sędzia dolicza minutę. Piłka w rekach Bochny.

45' Znów dopuściliśmy do strzału głową, na szczęście Victoria pudłuje dziś niemiłosiernie

42' Przerwa w grze, na boisku znów leży Królik

41' Groźną wrzutkę Victorii ładnie wyłapuje Bochno.

Grająca wysoko obrona Victorii zastawiła nieudaną pułapkę ofsajdową, a Kamil Jankiewicz nie zmarnował szansy, pokonując bramkarza w sytuacji sam na sam.

39' Goooooool! 0-3!! Jankiel !!

37' Patryk Wiensław kolejny raz próbował dogrywać na środek pola karnego. Chwilę później w taki sam sposób akcję zakończył Jankiewicz. Nie było jednak nikogo kto mógłby skierować piłkę do siatki.

35' Kolejny strzał z dystansu, kolejny rax piłka przelatuje z dala od naszej bramki. Orlęta popełniają coraz więcej fauli. Cofnęliśmy się i czekamy na szybkie ataki. Gramy jednak bardzo nerwowo.

32' Szansa Orląt, Patryk Wiensław nie zdecydował się jednak na strzał, próbiując podawać do Jankiewicza. Ten jednak na spalonym.

29' Strzał z rzutu wolnego, piłkę odbitą od muru łapie Bochno.

28' Żółta kartka dla Kuszczaka.

26' Kontrę Victorii przerywa Matauszek. Chwilę później szybki atak Orląt, nie zakończony jednak uderzeniem. Szkoda, że nie zdecydował się na nie Patryk Wiensław.

25' Na boisku leży jeden z piłkarzy Victorii.

23' Świetna szansa gospodarzy! Po kolejnym rogu główką strzelał jeden z piłkarzy Victorii, nie trafił jednak w światło bramki. Bardzo nerwowy fragment w naszym wykonaniu.

22' Znów groźnie pod naszą bramką, rywale zbyt łatwo przedostają się pod nasze pole karne. Seria rożnych dla Victorii.

20' Inicjatywę przejęli gospodarze, dobrze jednak spisuje się dziś Królik. Choć akurat teraz ucierpiał w starciu z przeciwnikiem.

19' Groźnie pod naszą bramką, na szczęście Mazurek nie traił czysto w piłkę. Chwilę później groźny strzał z 11 metrów minął naszą bramkę

18' Patryk Wiensław próbował dograć do wbiegającego Jankiewicza, ale piłkę wybili obrońcy.

16' Orlęta nieustannie nękają obronę rywali. Trzeba jednak zauważyć, że gramy z wiatrem, musimy to wykorzystać.

15' Powinno być 0-3! Po rzucie rożnym Grzesiek Kuszczak z trzech metrów nie trafił głową do bramki!

14' Szansa Orląt! Jankiewicz strzelił z 12 metrów, ale bramkarz Victorii z najwyższym trudem wybił piłkę!

Kolejny raz fatalnie zachowali się obrońcy gospodarzy strzał Jankiewicza został zablokowany, ale do piłki doszedł Czarek Ślązak i z pięciu metrów, między nogami bramkarza trafił do siatki. Pięknie!

11' Goooooool !! 0-2! Ślązak!!!!!!

9' Nieśmiały doping gospodarzy. Bardzo nieśmiały.

7' Ostre wejście Pawła Durjasza, sędzia odgwizduje faul. Na boisku leży Mazurek ;)

5' Z dystansu uderzał Patry Wiensław. Tym razem niecelnie.

4' Strzał z ok. 30 metrów mija słupek naszej bramki. Nie było zagrożenia.

Nieduane wybicie obrońcy, piłkę przejął Jankiel, przerzucił ja nad obrońcą i spokojnie, strzałem w krótki róg pokonał bramkarza. Świetny początek!

2' Gooool! 0-1! JANKIEWICZ!

1' W ataku Victorii duet Deluga-Mazurek, najgroźniejsi piłkarze rywali.

1' Zaczęli!

Na trybunach ok. 100 kibiców, w tym 15-osobowy młyn Victorii i pięciu kibiców Orląt

Obie drużyny wychodzą na boisko, za chwilę początek spotkania!

- 20' Do meczu dwadzieścia minut, trwa rozgrzewka. Dość silny wiatr będzie sprzymierzeńcem jednej z drużyn.

Z góry przepraszam też za literówki, temperatura nie sprzyja pisaniu na klawiaturze. Z obozu Orląt dotarła póki co jedna informacja-w bramce Orląt zobaczymy Mateusza Bochno.

Stan boiska także pozostawia sporo do życzenia, miejmy jednak nadzieję, że nie odbije się to źle na poczynaniach naszych graczy.

Witam wszystkich Kibiców. Do meczu pozostało 45 minut. Z uwagi na opady deszczu przebieg relacji może być zakłócony. Okazało się bowiem, że mecz odbędzie się na boisku 'C', gdzie ławka rezerwowych niekoniecznie chroni przed deszczem ;)