????????? (53')
????????? (83')

Orlęta: K. Węcławek (30' M. Bochno (60' J. Prusinowski); W. Rokicki, A. Romańczyk (65' K. Wypyszczak), K. Wypyszczak (46' M. Ślązak), P. Przybylski, P. Nowicki (46' A. Klimko), W. Jałoszewski, A. Bondar, T. Tomasik, T. Piec, B. Bogdaniuk.

Relacja z meczu: R. Duszak

13' - rzut wolny dla Orląt, ok. 16 metrów od bramki, Bondar wrzuca na główkę do Nowickiego, który strzałem w długi róg pokonuje bramkarza gości, 1:0 dla Orląt
16' - zagranie Jałoszewskiego ze środka pola do wychodzącego na czystą pozycję Bogdaniuka, ale w ostatniej chwili obrońca Juranda wybija piłkę
20' - akcja Orląt, Bogdaniuk dostaje podanie z głębi pola, strzela z ok. 20 metrów, ale bramkarz wybija piłkę na róg
21' - Bondar dośrodkowuje z rzutu rożnego, piłka ląduje pod nogami Przybylskiego, który pokonuje bramkarza gości, 2:0 dla Orląt

30' - błąd obrońców Juranda wykorzystuje Jałoszewski, zgrywa piłkę do Bogdaniuka, który strzela obok bramki
32' - Piec podaje do Tomasika, który strzałem po ziemi pokonuje bramkarza, 3:0
35' - rzut wolny dla Juranda, ok. 18 metrów od bramki Orląt, strzał w światło bramkki, ale Bochno przenosi piłkę nad poprzeczką
39' - kolejna groźna akcja Orląt, strzela Tomasik piłka odbija się od słupka, dobiega do niej Przybylski, ale strzela w obrońców
42' - rzut rożny dla Orląt, Bondar, zagrywa krótko do Bogdaniuka, który wbiega w pole karne, podaje do Tomasika, a ten strzela swoją drugą bramkę w dzisiejszym meczu, 4:0 dla Orląt

53' - po błędzie obrony, zawodnik Juranda strzałem głową pokonuje naszego bramkarza
65' - rzut wolny z lewej strony boiska, ok. 30 metrów od bramki Juranda, Jałoszewski wrzuca piłkę, ale obrońcy wybijają ją na róg
66' - rzut rożny dla Orląt, Bondar wrzuca piłkę w pole karne, obrońcy wybijają piłkę, do której dochodzi Piec i strzałem z okolicy pola karnego pokonuje bramkarza, 5:1 dla Orląt

72' - ładna akcja Bogdaniuka, który wbiega w pole karne, mija trzech obrońców Juranda, zagrywa piłkę do Pieca, ale ten się z nią mija
77' - Bondar wykonuje rzut wolny, ok. 20 metrów, strzela, bramkarz jeszcze dotyka piłkę, która odbija się od poprzeczki i wpada do bramki, 6:1 dla Orląt
84' - rzut wolny dla Juranda, ok. 18 metrów od bramki, strzał i gol
88' - Karol Wypyszczak strzela bramkę, która ustala wynik spotkania na 7:2 dla Orląt