Mrągowia: Osmański, Kościuczuk, Żbikowski, Kowalczyk, Korotko (82' Stępka), Jóźwiak, Wasilewski, Kuśmierz (67' Makiewicz), Krztoń (73' Uszyński), Hebda, Rzemyk (88' Bączek).

Orlęta: A. Wysocki, P. Przybylski, A. Romańczyk, A. Wata, P. Matauszek, A. Bondar, P. Nowicki (17' P. Bieluń (76' K. Królik)), W. Jałoszewski, K. Wypyszczak, P. Ruszkul, G. Jaśkiewicz (55' A. Giziński)

Ławka rezerwowych: K. Węcławek (br.), P. Ziółkowski.

Liczba kibiców Orląt: ok. 20 osób

Pogoda: pochmurno; temp. ok. + 25 st.

Tabela po 1 kolejce: Orlęta na 14 miejscu, 0 pkt, gole 0:2

Autor relacji: R. Duszak

Orlęta mecz z Mrągowią zagrały bez podstawowego zawodnika, Artura Wypyszczaka. Mecz był wyrównany. Nasz zespół miał sporo sytuacji strzeleckich ale jakoś w tym dniu brakowało szczęścia. Dużo szczęścia natomiast miała obrona Mrągowii wybijając piłkę z pustej bramki. Bardzo dobrze w naszej drużynie bronił Andrzej Wysocki pomimo dwóch wpuszczonych bramek. Gdyby nie on wynik mógłby być gorszy.

Oto najważniejsze akcje meczu:

4'- zamieszanie w polu karnym Mrągowii, obrońcy gospodarzy po strzale "Ruska" wybijają piłkę z linii bramkowej
9'- rzut wolny, zawodnik Mrągowii strzela nieczysto na bramkę Wysockiego
10'- groźny strzał Wojtka Jałoszewskiego z ok. 25 metrów
11'- gospodarze atakują groźnie prawą stroną boiska, ale strzał jest niecelny
17' - zmiana w naszej drużynie; za kontuzjowanego Pawła Nowickiego wchodzi Paweł Bieluń
20' - gol dla Mrągowii, strzał zza pola karnego Grzegorza Jóźwiaka i piłka wpada w okienko bramki Orląt

36'- po nieudanym strzale Ruszkula do piłki dobiega Jaśkiewicz, wrzuca wprost na głowę Bielunia, ten uderza na bramkę, ale obrońca w ostatniej chwili przecina lot piłki zgrywając ją do swojego bramkarza. Ten jednak mija się z nią i futbolówka zmierza do pustej bramki. Dopada do niej drugi obrońca szczęśliwie wybijając ją w pole, ale zanim to następuje, piłka odbija się jeszcze od poprzeczki.
43' - z linii 16 metrów zawodnik gospodarzy, Kuśmierz próbuje pokonać naszego bramkarza ale ten popisuje się pewną interwencją
45' - dwójkowa akcja Wojtka Jałoszewskiego i Pawła Bielunia kończy się faulem na naszym zawodniku i rzutem wolnym z ok. 20 metrów. Do piłki podchodzi Jałoszewski i strzela prosto w mur. Sędzia Długołęcki kończy pierwszą część spotkania.

52' - groźny strzał zza pola karnego zawodnika Mrągowii wybity na róg przez naszego bramkarza
54' - kolejny atak gospodarzy i strzał ale Wysocki po raz kolejny wybija piłkę na róg
55' - zmiana w naszej drużynie; za Gaspara Jaśkiewicza wchodzi 16-letni Adrian Giziński
57' - strzał na bramkę Mrągowii Pawła Matauszka broni Osmański
60' - kolejny rzut wolny dla naszej drużyny po faulu na Jałoszewskim wykonuje Bondar, ale bramkarz gospodarzy broni
63' - podobna akcja do tej z końcówki pierwszej połowy, tym razem w dwójkowej akcji wystąpili Ruszkul i Giziński. Ten drugi został sfaulowany, a rzut wolny wykonywał Bondar, ale uderzył bardzo niecelnie.
67' - zmiana w Mrągowii, boisko opuszcza Kuśmierz, a w jego miejsce wchodzi Makiewicz
68' - rzut wolny dla Mrągowii z ok. 18 metrów broni Andrzej Wysocki

73' - kolejna zmiana w drużynie gospodarzy, z boiska schodzi były piłkarz Orląt Piotr Krztoń, a w jego miejsce pojawia się Uszyński
75' - indywidualna akcja "Ruska" i faul na ok. 22 metrze. Do piłki podchodzi Matauszek jednak strzela prosto w mur i piłka wychodzi w aut.
76' - trzecia zmiana w naszej drużynie, boisko opuszcza Bieluń, a jego miejsce zajmuje Krzysztof Królik
79' - jedna z najgroźniejszych akcji Orląt. Aut wybija Giziński zagrywając do Ruszkula, ten mija obrońcę i wbiega w pole karne, podaje do Jałoszewskiego, ten odgrywa mu piętką i "Rusek" strzela, jednak piłka odbija się od obrońcy. Dobiega do niej Królik i strzela prosto w bramkarza, który wybija piłkę wprost pod nogi Gizińskiego, który posyła ją nad poprzeczką.

81' - akcję rozpoczyna Bondar, mija zawodnika i zagrywa w pole karne do Gizińskiego, ale piłkę spod jego nóg wybija bramkarz, dobiega do niej jeszcze Karol Wypyszczak i strzela, jednak bramkarz wybija ją na rzut rożny
82' - trzecia zmiana w drużynie Mrągowii, za Korotkę wchodzi Stępka
88' - ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy, boisko opuszcza Rzemyk, a w jego miejsce na ostatnie minuty wchodzi Bączek
90'+1 - akcja drużyny Mrągowii, strzał na bramkę, ale Wysocki po raz kolejny wybija piłkę na róg
90'+3 - rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowuje Wasilewski, a tor lotu piłki zmienia głową Kościuczuk zdobywając drugą bramkę dla Mrągowii. Sędzia nie pozwala już wznowić gry i kończy spotkanie.