ORLĘTA RESZEL 0 : 1 SOKÓŁ OSTRÓDA (22.03.2003)

Inauguracyjny mecz rundy wiosennej nie udał się piłkarzom Orląt. Mimo dominacji reszelskiej drużyny na boisku, 3 pkt zdobył Sokół, który poza trzema sutuacjami w pierwszej połowie nie miał zbyt wielu okazji do strzelenia gola. W 42 minucie gapiostwo naszej obrony wykorzystał zawodnik drużyny gości i precyzyjnym strzałem z 16 metrów w lewy róg bramki zdobył zwycięskiego gola. Mimo usilnych starań i kilku dogodnych sytuacji nie udało się Orlętom zdobyć choćby 1 punktu. Najlepszym zawodnikiem meczu był bez wątpienia Wojciech Jałoszewski, natomiast słabiutko w porównaniu do tego, do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić zaprezentował się dzisiaj Bogumił Sikora. Oto relacja z meczu:

Pierwsza połowa:
15 minżółta kartka dla Wojtka Jałoszewskiego za faul
20 minniefortunne wybicie piłki z obrębu "16-stki", gracz Sokoła przejmuje ją i wrzuca w pole karne, strzał z 5 m ... i słupek
21 minkorner dla gości, dośrodkowanie i strzał z 16 metrów; piłkę z lini bramkowej wybija Arek Wata
36 minzagranie na wyjście do Piotrka Ruszkula, sędzia pokazuje pozycję spaloną, której w ogóle nie było
42 mingol dla drużyny gości po indywidualnej akcji zawodnika Sokoła i błędzie reszelskiej obrony
45 minżółta kartka dla Antka Bondara

Druga połowa:
48 minrzut wolny z narożnika pola karnego, Mirek Wroński "po krótkim", jednak bramkarz dobrze ustawiony
49 minstrzał Wojtka Jałoszewskiego z ok 16 m, z trudem broni bramkarz
56 minMariusz Jałoszewski zmienia Piotrka Ruszkula
58 minstrzał Antka Bondara, bramkarz z niemałymi problemami wybija piłkę na rzut rożny
61 minkolejny strzał Wojtka Jałoszewskiego, tym razem minimalnie nad poprzeczką
64 minArtur Romańczyk z Artura Wypyszczaka
65 mindośrodkowanie z rzutu rożnego, Wojtek Jałoszewski przyjmuje na klatkę, zwodem mija obrońcę Sokoła, strzela i ... obok bramki
70 minWojtek Rokicki zmienia kontuzjowanego Arka Watę
74 minKarol Wypyszczak za Piotrka Krztonia
90 minpo żółtej kartce dla Marcina Wicińskiego i Bogumiła Sikory