ORLĘTA RESZEL 0 : 0 TĘCZA BISKUPIEC (09.11.2002)

Mecz miał dostarczyć Orlętom kolejnych 3 punktów, niestety padł bezbramkowy remis. Totalnym zaskoczeniem dla kibiców w Reszlu był fakt, że mecz rozpoczął się o 13:40, a nie jak planowano, o 14:00. To mogło zdenerwować co niektórych, ponieważ wiele osób nie obejrzało pierwszych 20 minut meczu. Ja również o tym fakcie nie wiedziałem i niestety "zawaliłem" początek. Z tego co się dowiedziałem, niczego wielkiego nie opuściłem, bo żadna z drużyn nie przeprowadziła groźnej akcji. Potem już było troszkę lepiej i mecz mógł się podobać, jednak w całym spotkaniu za mało było akcji, po których mogły paść bramki. Tęcza postawiła dość trudne warunki naszej drużynie i dzielnie walczyła o każdy centymetr boiska, a więc wydaje mi się, że bezbramkowy remis, jaki padł w tym meczu, jest sprawiedliwy. Osobiście sądziłem, że Orlęta bez problemu rozgromią zespół z Biskupca, ale dużo się pomyliłem, bo gra naprawdę była wyrównana i obie drużyny mogły ten mecz wygrać.

Pierwsza połowa:
11 minrzut wolny dla Orląt (18 m), strzał Mirka Wrońskiego w krótki róg, broni bramkarz
19 minładna, szybka akcja naszego zespołu, przewaga naszych chłopców (3 na 2) w polu karnym, Sikora z prawej strony źle dogrywa do kolegów; szkoda...
21 minrzut wolny dla gości z boku pola karnego, strzał w środek bramki pewnie broni Andrzej Wysocki
41 minakcja Tęczy, dośrodkowanie w pole karne, nasi obrońcy robią pułapkę ofsajdową łapiąc zawodnika gości na spalonym, sędzia nie gwiżdże, napastnik Tęczy sam na sam z naszym bramkarzem, strzela mocno, ale wprost w golkipera Orląt
44 minMarcin Wiciński drybluje z lewej strony pola karnego, strzela z ostrego kąta, piłka uderza w poprzeczkę
45 minsędzia kończy pierwszą połowę

Druga połowa:
45-66 minobustronne akcje, przeważnie kończące się na 16 metrze
67 minAntek Bondar strzela z 16 metrów ponad bramką
70 mindośrodkowanie z rzutu wolnego, Sikora strzela głową, broni bramkarz gości
71 minwolny dla Tęczy, odległość od naszej bramki 17 m, strzał w poprzeczkę
72 mindośrodkowanie z rzutu rożnego, Piotr Ruszkul strzela głową, piłka mija słupek bramki Tęczy
73 minakcja gości, dośrodkowanie z prawej strony, piłkę uderza wbiegający na 5 metr zawodnik Tęczy, instynktownie broni nasz bramkarz
77 minWojtek Jałoszewski dostaje piłkę na 17-tym metrze, strzela "z klepki" po długim, z trudem broni bramkarz
82 minrzut wolny dla naszej drużyny, strzał, piłka trafia w Wojtka Jałoszewskiego stojącego w polu karnym Tęczy, który następnie oddaje techniczny strzał po długim, niestety minimalnie obok słupka
90 minkoniec meczu, wynik bezbramkowy :(