ORLĘTA RESZEL 2 : 0 PŁOMIEŃ ZNICZ BIAŁA PISKA (12.10.2002)

Mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie, ale momentami mógł się kibicom podobać. Pogoda nie dopisała, ponieważ było dość mroźno, a w takich warunkach zawsze trudno się gra. Orlęta przez większą część meczu dominowały, ale nie potrafiły szybko ustalić wyniku spotkania i do końca trzymały swoich kibiców w niepewności. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i nasz zespół zdobył kolejne trzy punkty.

Pierwsza połowa:
1 minakcja Wojtka Jałoszewskiego lewą stroną boiska, dośrodkowanie w pole karne, zamykający akcję Sikora zgrywa piłkę głową do środka, tam Mariusz Jałoszewski "dokłada" nogę strzelając bramkę na 1 : 0
8 minTomek Kwiatkowski zagrywa do środka, Marcin Wiciński wyprzedza obrońcę dochodząc do piłki,
w tym samym momencie wychodzi bramkarz gości rzucając się pod nogi naszego napastnika; sędzia nie dopatruje się przewinienia w tej sytuacji, a nasz zawodnik doznaje w tym starciu kontuzji
11 minSikora pędzi z piłką dobre 40 metrów, strzela, ale daleko od słupka bramki Płomienia
12 minpierwszy strzał zawodnika drużyny przyjezdnych, jednak nasz bramkarz pewnie broni
13 minWojtek Jałoszewski w kolejnej dobrej akcji lewą stroną boiska, zagrywa do Mariusza Jałoszewskiego, ten strzela z pierwszej, bramkarz broni, piłka uderzając w poprzeczkę wychodzi na rzut rożny
16 minżółta kartka dla Wojtka Jałoszewskiego za faul
17 minrzut wolny dla Płomienia (ok 30 m), mocny strzał z trudem broni Andrzej Wysocki
21 minArtur Romańczyk zmienia kontuzjowanego Marcina Wicińskiego
23 minzawodnik gości dostaje piłkę na 16-stce, zagrywa do swojego kolegi wchodzącego w pole karne, ten strzela z 5 metrów prosto w naszego bramkarza
27 minakcja gości prawą stroną boiska, dogranie w pole karne do wychodzącego zawodnika, nasi obrońcy w ostatniej chwili wybijają piłkę w pole
32 minstrzał Wojtka Jałoszewskiego z 18 metrów niecelny
39 minakcja Antka Bondara, dośrodkowanie na długi słupek, Sikora "na szczupaka" nie trafia w piłkę
40 minstrzał Sikory z ok 16 m pewnie broni bramkarz drużyny gości
45 mindo przerwy 1 : 0 dla Orląt

Druga połowa:
46 minTomek Kwiatkowski wrzuca piłkę w pole karne, przejmuje ją Wojtek Jałoszewski, uderza, ale jego strzał zostaje przyblokowany przez obrońcę
49 minrzut wolny dla gości, odległość ok 25 m, strzał wysoko nad bramką
53 minakcja Płomienia, strzał z ostrego kąta w światło bramki broni nasz bramkarz
60 minkrótko rozegrany rzut wolny między Piotrem Krztoniem i Antkiem Bondarem, Antek wbiega w pole karne, strzela minimalnie nad poprzeczką
64 minstrzał zawodnika drużyny gości z ok 25 metrów tuż obok słupka bramki Orląt
70 minSikora z lewej strony pola karnego zagrywa do środka do niepilnowanego Wojtka Jałoszewskiego, ale ten mija się z piłką
72 minSikora w indywidualnej akcji zagrywa na 15 metr do Mariusza Jałoszewskiego, ten wbiega w pole karne, z 5 metrów strzela, ale broni bramkarz Płomienia
77 minrzut wolny z ok 16 metrów, Mirek Wroński strzela po krótkim, ale bramkarz wyczuwa intencje naszego zawodnika i pewnie łapie piłkę
78 minładna akcja Piotrka Krztonia, zagranie w pole karne do Mariusza Jałoszewskiego, ten wystawia piłkę Wojtkowi Jałoszewskiemu, ale po strzale tego ostatniego piłka trafia w nogi obrońcy
82 minzawodnik gości fauluje Mariusza Jałoszewskiego, otrzymuje za to zagranie drugą żółtą kartkę w tym meczu, w konsekwencji czerwoną
83 minSławek Matyjasiak zmienia zmęczonego Piotra Krztonia
85 minżółta kartka dla Romańczyka za faul
87 minakcja Wojtka Jałoszewskiego, zagranie do Mariusza J., ten odgrywa do Wojtka, który zostaje sfaulowany w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny
88 minSikora pewnie wykorzytuje "jedenastkę" ustalając wynik spotkania na 2:0 dla Orląt
89 minMarcin Wypyszczak zmienia Mariusza Jałoszewskiego
90 minArek Wata fauluje zawodnika gości, ten nerwowo reaguje, podbiegają inni zawodnicy, robi się zamieszanie i przepychanki, po czym sędzia pokazuje naszemu zawodnikowi czerwoną kartkę, a także dwie żółte kartki zawodnikom Płomienia, jak się okazało dla jednego z nich była to druga żółta kartka w tym spotkaniu, w konsekwencji czerwona
93 minrzut wolny dla Płomienia z 17 m, mocny strzał broni Andrzej Wysocki