JEZIORAK IŁAWA 3 : 0 ORLĘTA RESZEL (14.09.2002)

W dzisiejszym spotkaniu nie mogli zagrać: Artur Wypyszczak z powodu kontuzji, a także Arek Wata i Darek Maleszewski z powodu złego samopoczucia. Z tego względu, że był to dobry mecz i strasznie dużo się działo na boisku, postanowiłem zmienić troszkę charakter relacji. Efekt tego widzicie poniżej.:)

Pierwsza połowa:

2 minpierwsza akcja Orląt, dośrodkowanie na "długi słupek", strzał głową Sikory niecelny
7 minstrzał zawodnika Jezioraka z ok 30 metrów, jednak Piotr Chamik pewnie broni
8 minakcja gospodarzy, dośrodkowanie w pole karne, strzał głową i znów nasz bramkarz na stanowisku
9 minszybka kontra Orląt, Tomek Kwiatkowski biegnie z piłką dobre 30 metrów, zbliża się do lini pola karnego, strzela, jednak ten strzał zupełnie mu nie wyszedł ("Kwiatek" nie dostrzegł w tej sytuacji Marcina Wicińskiego wychodzącego na czystą pozycję, a szkoda, bo "Wićki" nikt nie pilnował)
10 minPiotr Chamik wychodzi do dośrodkowania, nie trafia w piłkę, zawodnik gosp. strzela z pierwszej i na nasze szczęście piłka cudem mija naszą bramkę
11 minstrzał zawodnika gosp. z ok 20 m broni Chamik
12 minrzut rożny dla Jezioraka, dośrodkowanie po ziemi na krótki słupek, zawodnik gosp. dokłada nogę i 1 : 0
13 min"Kwiatek" fauluje w polu karnym i sędzia dytkuje "jedenastkę"
14 minrzut karny: strzał w lewy róg naszej bramki i 2 : 0 dla Jezioraka
19 minrzut wolny dla Orląt, odległość ok 20 m, strzał Mirka Wrońskiego minimalnie niecelny
20 minstrzał "Antka" tuż nad poprzeczką
24 minładna akcja Jezioraka, dośrodkowanie, rykoszet, strzał zawodnika gosp. z "pierwszej" centymetry nad poprzeczką
27 minkolejna akcja gosp., strzał z 16 m w długi róg naszej bramki, broni Piotr Chamik
42 minżółta kartka dla Sikory za faul
45 minszybka akcja Jezioraka, zawodnik biegnie z piłką dobre 50 metrów, strzela, jednak na nasze szczęście obok słupka

Druga połowa:

49 minstrzał "Wićki" z 25 m tuż nad poprzeczką
50 mindośrodkowanie Sikory, obrońca wybijając piłkę mało co nie skierował jej do własnej bramki
54 minzagranie "Antka" w pole karne, "Wicia" zwodem wypracowuje sobie pozycję strzelecką, uderza po długim, ale piłka mija słupek bramki gosp.
55 minakcja Jezioraka, dogranie do niepilnowanego zawodnika, potężny strzał i ratuje nas spojenie
57 mingospodarze w kolejnej akcji, strzał z 20 m w poprzeczkę
58 minrzut wony dla Orląt, dośrodkowanie, strzał Sikory niecelny
65 minWojtka Rokickiego zmienia Piotr Ruszkul
66 minakcja gosp. prawą stroną boiska, dośrodkowanie, napastik Jezioraka wyprzedza naszego obrońcę, strzela z "pierwszej" i jest już 3 : 0
68 minkopia sytuacji sprzed dwóch minut, dośrodkowanie, strzał tym razem z półobrotu i szczęśliwie w tej sytuacji broni Piotr Chamik
69 minżółta kartka dla "Antka" za wykopnięcie piłki po gwizdku sędziego
70 minkolejny atak gosp., strzał z 16 m minimalnie nad poprzeczką
71 minfaul na Piotrku Ruszkulu, opuszcza on boisko na noszach
73 minzmiana w Orlętach, Sławek Matyjasiak za kontuzjowanego "Ruska"
73 minakcja Mariusza Jałoszewskiego, dogranie do niepilnowanego "Antka", strzał z ok 8 m, cudem broni bramkarz gospodarzy
74 minkolejna akcja Jezioraka, dośrodkowanie z prawej strony boiska, strzał zawodnika iławskiego obok słupka
78 minrzut rożny dla Orląt, dośrodkowanie na szósty metr, Wicia strzela głową i w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybija obrońca Jezioraka
80 minstrzał z 16 m zawodnika gosp. broni nasz bramkarz
82 minakcja Iławian, wjazd w pole karne któregoś z zawodników, dogranie do lepiej ustawionego partnera, strzał (wślizgiem) minimalnie niecelny
86 minSikora leży na murawie po mocnym uderzeniu piłką w klatkę piersiową
87 minostatnia akcja Orląt, strzał M.Wicińskiego po "długim", jednak broni bramkarz Jezioraka
90 minzmiana w Orlętach, Karol Wypyszczak zastępuje kontuzjowanego Sikorę
91 minsędzia kończy spotkanie. Orlęta przegrywają w Iławie z tamtejszym Jeziorakiem 3 : 0