Nie od dziś wiadomo, że w klubie jest ciężko jeśli chodzi o kwestie finansowe. Tak naprawdę to wszystko sprowadza się do pieniędzy, bo bez nich nie można praktycznie nic. Nie mówię już tu o dietach dla zawodników, którzy i tak na dzień dzisiejszy dostają "grosze" i grają za "dziękuję", ale też o organizacji meczów, opłacaniu sędziów itp. Z roku na rok jest coraz gorzej.

Wiem, że nie wszystkim Reszelakom jest obojętny los naszych Orląt, klubu z bogatą historią, który m. in. dzięki problemom finansowym coraz ciężej wiąże koniec z końcem. Przypomnę, że jeszcze tak niedawno jego istnienie "wisiało na włosku". Jeśli nie chcemy, by ponownie nad reszelską piłką ponownie zawisły czarne chmury, to chciałbym w imieniu KS Orlęta Reszel prosić o wsparcie.

Deklaracje członkowskie można pobrać od skarbnika Marka Prusinowskiego lub od Jarosława Pieniaka. W nich deklaruje się jaką składkę członek klubu zamierza opłacać (każdy płaci według swoich możliwości). Dowolną wpłatę (darowiznę, również składkę) można wpłacać na konto. Oto dane do przelewu:

RKS Orlęta-Rema Reszel
ul. Kopernika 12
11-440 Reszel

BS Reszel
02 8851 0008 2001 0000 0202 0001

Jeśli los Orląt nie jest Ci obojętny, to ... wiesz co zrobić.

Wszystkim Wspierającym dziękuję!