- DRUŻYNY "ORLIKA" W SEZONIE 2004/2005 -

PUCHAR FAIR PLAY DLA PIŁKARZY ORLIKA (12.07.2005) Źródło: J. Pieniak

Młodzi piłkarze Orlika Reszel otrzymali puchar Fair Play za Finał Centralny Turnieju "Piłkarska Kadra Czeka", który odbył się w Słubicach w dniach 1-11.07.2005r.

Uczestniczyła w nim drużyna młodzików rocznik 1990 (6 osób) i 1991 (10 zawodników). Chłopcy zajęli w turnieju 7 miejsce przegrywając głównie warunkami fizycznymi, ale za to grali czystą (bez kar minutowych) techniczną piłkę i za to otrzymali ten piękny puchar. Trafili też to mocnej grupy.

Wszystkie zespoły z tej grupy wygrały swoje ostatnie mecze o miejsca I, III, V i VII.PIŁKARSKA KADRA CZEKA: Orlik w finale ogólnopolskim ! (23.06.2005) Źródło: J. Pieniak

Trwa znakomita passa drużyna LUKS "Orlik" Reszel w rozgrywkach 21 Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej "Piłkarska Kadra Czeka". Reszelanie występując w roli gospodarzy zdecydowanie wygrali turniej międzywojewódzki rozegrany jednocześnie na dwóch boiskach, w Reszlu i Robawach w dniach 22-23 czerwca br. i awansowali do finału rozgrywek, który odbędzie się w Słubicach.

Co ciekawe, Orliki w podczas tegorocznych eliminacji nie stracili bramki, kolejno wygrywając do zera dwa turnieje rejonowe, półfinał i finał wojewódzki, a teraz turniej międzywojewódzki.

Podczas dwudniowych zmagań rozegranych systemem 'każdy z każdym" podopieczni duetu trenerskiego Edward Szmul i Mariusz Jałoszewski pokonali kolejno: LUKS Czerwin-Ostrołęka 8:0, MLKS "Gopło" Kruszwica 1:0 i LKS "Promień" Mońki 6:0.

W pozostałych meczach "Gopło" wygrało z "Promieniem" 3:2 i LUKS Czerwin 4:1, a mecz pomiędzy "Promieniem" i Czerwinem zakończył się remisem 3:3.

Reszelanie zdobyli też dwa z trzech wyróżnień indywidualnych. Tytuł króla strzelców przypadł dla Tomasz Fąka (5 goli), najlepszym bramkarzem został wybrany Robert Reszka, tylko tytuł najlepszego zawodnika pozostał dla reprezentanta Kruszwicy Damiana Nyka. Tabela turnieju:

1. LUKS "Orlik" Reszel - 9 pkt. 15:0
2. MLKS "Gopło" Kruszwica - 6 pkt. 7:4
3. LKS "Promień" Mońki - 1 pkt. 5:12
4. LUKS Czerwin-Ostrołęka - 1 pkt. 4:15

Do finału centralnego awans wywalczyły zespoły LUKS "Orlik" Reszel i MLKS "Gopło" Kruszwica.

Wszystkie zespoły nagrodzono pucharami oraz dyplomami ufundowanymi przez W-M ZLZS w Olsztynie. Wyróżniających się zawodników nagrodzono statuetkami ufundowanymi przez burmistrza Gminy Reszel.

Reszelski zespół reprezentowali:

Robert Reszka, Jarosław Kwiatkowski, Grzegorz Goszcz, Patryk Wiensław, Mateusz Terlik, Szymon Kluczkowski, Adrian Śmigulec, Sławomir Piętka, Tomasz Fąk, Wojciech Łachmański, Cezary Ślązak, Paweł Lau, Grzegorz Kuszczak, Wojciech Leśny, Damian Romaniuk i Maciej Prusiński.BRĄZOWI ŻACY (20.06.2005) Źródło: J. Pieniak

Najmłodsi adepci piłki nożnej Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Orlik" w Reszlu wywalczyli trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego Żaków Rocznik 1993.

Podczas turnieju finałowego rozegranego 19 czerwca 2005 roku w Iławie, reszelanie ulegli gospodarzom imprezy zawodnikom Jezioraka 1:2, zremisowali z Olimpią Elbląg 0:0 i pokonali Koszałka-Opałka Węgorzewo 2:1. Wszystkie trzy bramki dla Orlika zdobył Mateusz Kozoń.

Trener zespołu żaków, Mariusz Jałoszewski bardzo żałował, że nie mógł wystawić najsilniejszego składu (dwóch podstawowych zawodników rozchorowało się po szkolnym biwaku), gdyż była realna szansa na osiągnięcie lepszego wyniku.

Tabela turnieju:

1. Olimpia Elbląg - 7 3:0
2. Jeziorak Iława - 6 4:4
3. Orlik Reszel - 4 3:3
4. Koszałek-Opałek Węgorzewo - 0 2:5

Skład zespołu: Jarosław Doborzyński, Tomasz Sawa, Karol Zalewski, Bartłomiej Okrąglewski, Michał Głuch, Szymon Widejko, Andrzej Jankiewicz, Jarosław Majchrzak, Piotr Matauszek, Karol Matauszek, Mateusz Kozoń, Jakub Sadowski, Piotr Wojtczak, Krzysztof Borkowski.NIEUDANY WYSTĘP TRAMPKARZY (15.06.2005) Źródło: www.wmzpn.pl

News troszkę spóźniony, ale niestety dopiero wczoraj zdobyłem informacje na temat półfinałowego turnieju o mistrzostwo województwa Trampkarzy, który odbył się 12 czerwca w Kętrzynie.

Z grupy trzeciej Ligi Okręgowej w półfinałach udział wzięły drużyny Granicy Kętrzyn (1 miejsce) i Orlika Reszel (2 miejsce), z grupy pierwszej natomiast piłkarze Mazura Ełk (1 miejsce) i Znicza Biała Piska (2 miejsce).

Nasi Trampkarze zaczęli od zwycięstwa nad Zniczem 2-1, ale później dwukrotnie przegrali, najpierw z Mazurem 0-2, a później z Granicą 0-3 i tym samym zajęli trzecie miejsce w grupie.

Wyniki turnieju: (grano 2 x 10')

Mazur - Granica 0:1
Orlik - Znicz B. Piska 2:1
Mazur - Orlik 2:0
Granica - Znicz 2:2
Mazur - Znicz 3:2
Granica - Orlik 3:0

1. Granica Kętrzyn 7 pkt 6:2
2. Mazur 6 pkt 5:3
3. Orlik Reszel 3 pkt 2:6
4. Znicz Biała Piska 1 pkt 5:7

Półfinały wygrała Granica Kętrzyn i to ona zagra w turnieju finałowym, który odbędzie się w Elblągu 19 czerwca o godz. 12:00.PIŁKARSKA KADRA CZEKA (13.06.2005) Źródło: J. Pieniak

Mistrz województwa warmińsko-mazurskiego - LUKS "Orlik" Reszel będzie gospodarzem turnieju półfinałowego Piłkarska Kadra Czeka w piłce nożnej.

W dniach 22-23 czerwca na stadionie miejskim w Reszlu i boisku w Robawach reszelanie zmierzą się z mistrzami województw: mazowieckiego, podlaskiego i kujawsko-pomorskiego. Dwa najlepsze zespoły awansują do finału rozgrywek, który odbędzie się w Słubicach w dniach od 1 do 11 lipca br.

Program rozgrywek:

22 czerwca (środa) godz. 17:00 - I kolejka

23 czerwca (czwartek) godz. 10:00 - II kolejka

23 czerwca (czwartek) godz. 12:00 - III kolejka

Mecze będą rozgrywane jednocześnie na dwóch boiskach.MŁODZIKI KOŃCZĄ SEZON, TRAMPKARZE GRAJĄ DALEJ (09.06.2005) Źródło: Roman

W dzisiejsze popołudnie ostatnie mecze ligowe rozegrali piłkarze Młodzików i Trampkarzy Orlika. Ci pierwsi podejmowali na wałsnym boisku Juranda Barciany, Ci drudzy KS Wojciechy. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwem naszych drużyn.

Młodziki wygrali z Jurandem aż 7:0 po czterech golach Wojciecha Łachmańskiego i pojedyńczych trafieniach Tomasza Fąka, Adriana Śmigulca i Cezarego Ślązaka, podopieczni Mariusza Jałoszewskiego natomiast pokonali KS Wojciechy 3:0, a gole w tym meczu zdobyli Tomasz Sawa - 2 oraz Łukasz Pyrczak - 1.

Trampkarze jak wiemy już przed tygodniem wywalczyli wicemistrzostwo w swojej grupie Ligi Okręgowej i wynik dzisiejszego meczu nie miał wpływu na układ tabeli. Dzięki drugiemu miejscu w lidze wezmą oni udział w barażach o mistrzostwo województwa!!! Mecze odbędą się w najbliższą niedzielę o godz. 13:00 w Kętrzynie, a zagrają mistrzowie i wicemistrzowie grup I i III: Granica Kętrzyn, Orlik Reszel, Mazur Ełk, Znicz Biała Piska.

Zwycięzca turnieju awansuje do finału i będzie walczył o mistrzostwo województwa.JUNIORZY MŁODSI WICELIDEREM (05.06.2005) Źródło: Roman

W meczu kończącym sezon 2004/2005 Juniorzy Młodsi Orlika rozgromili na własnym terenie Fortunę Wigryny, aż 11-0 !!! Niestety zwycięstwo odnieśli również piłkarze Płomienia Ełk (3-0 vo. z Jurandem Barciany) i to oni ostatecznie zajęli pierwsze miejsce w grupie pierwszej Ligi Okręgowej, dzięki czemu zapewnili sobie awans do Ligi Wojewódzkiej.

Nasi piłkarze mimo, że na swoim koncie zgromadzili taką samą ilość punktów, co Ełczanie, to bilans bezpośrednich spotkań premiował awansem drużynę Płomienia, gdyż wygrali oni u siebie z Orlikiem aż 11:0, a w Reszlu przegrali tylko 0:2. Szkoda, że się nie udało, ale podopiecznym Edwarda Szmula gratulujemy wicemistrzostwa i pięknej gry w zakończonym właśnie sezonie.

Orlik Reszel - Fortuna Wigryny 11:0

Gole: 1-0 A. Giziński (1'), 2-0 T. Fąk (15'), 3-0 A. Giziński (45'), 4-0, 5-0, 6-0 M. Zybajło (51', 55', 60'), 7-0 A. Giziński (62'), 8-0 K. Pyrczak (64'), 9-0, 10-0 T. Fąk (67' i 71'), 11-0 M. Zybajło (81')

Jeśli chodzi o Juniorów Starszych, to w ostatnim meczu przegrali u siebie z MKS Szczytno, 1-5 i tym samym sezon zakończyli na czwartym miejscu.ŻACY W FINALE !!! (05.06.2005) Źródło: J. Pieniak

Najmłodsi adepci piłki nożnej trenujący w LUKS "Orlik" Reszel pod wodzą Mariusza Jałoszewskiego wywalczyli awans do finału wojewódzkich rozgrywek żaków.

Podczas turnieju półfinałowego rozegranego w Węgorzewie, reszelskie Orliki pokonały "Sokół" Biała Piska i "Koszałka Opałka" Węgorzewo po 1:0 i ulegli "Mazurowi" Ełk 1:2, co dało im drugie miejsce w turnieju premiowane awansem do finału.

Turniej finałowy zaplanowany jest w dniach 18-19 czerwca i najprawdopodobniej odbędzie się w Olsztynie.PORAŻKA I REMIS (04.06.2005) Źródło: Roman

Dzisiaj swoje mecze ligowe miały rozegrać drużyny Młodzików i Trampkarzy Orlika. Jak się okazało nasi młodzi piłkarze dotarli do Dobrego Miasta z godzinnym opóźnieniem, choć z Reszla wyjechali według planu, czyli o 10-tej. Co więc się stało, że Młodzicy nie zagrali swego meczu?

Otóż po dotarciu na miejsce wyszło na jaw, że ich mecz nie był zaplanowany na 13:30, a na 10:00 i dlatego też sędzia odgwizdał walkower dla gospodarzy nie widząc na boisku drużyny przeciwnej, czyli Młodzików Orlika, którzy w tym momencie dopiero wyjeżdżali z Reszla. Nie mam pojęcia, kto w tej sytuacji zawinił, ale punkty przepadły.

Zgodnie z planem swoje spotkanie rozegrali natomiast Trampkarze, którzy wywalczyli jeden punkt po remisie 0-0 i przed ostatnim meczem mają już zapewnione wicemistrzostwo w grupie trzeciej Ligi Okręgowej. Gratulujemy !PIŁKARSKA KADRA CZEKA - FINAŁ (01.06.2005) Źródło: J. Pieniak

Drużyna LUKS "Orlik" Reszel prowadzona przez Edwarda Szmula wywalczyła pierwsze miejsce w finale wojewódzkim 21 Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej "Piłkarska Kadra Czeka". Reszelanie w rozgrywkach wojewódzkich nie stracili bramki kolejno wygrywając dwa turnieje rejonowe, półfinał i finał.

W finale wojewódzkim rozgrywanym systemem pucharowym na obiektach olsztyńskiej "Warmii", Orliki zremisowały z LUKS Samborowo 0:0 wygrywając w karnych 4:2 i w meczu o pierwsze miejsce spotkali się z Mlexerem Elbląg, który ponownie pokonali 3:0 (takim samym wynikiem zakończył się mecz w półfinałach). W meczu o trzecie miejsce Gimn. Nr 2 Olecko wygrało z Samborowem 2:0.

Zawodnicy reszelskiego Orlika będą reprezentować województwo warmińsko-mazurskie w turnieju międzywojewódzkim, z którego dwa najlepsze zespoły awansują do rozgrywek centralnych połączonych z obozem sportowym w Słubicach.

Kolejność finału wojewódzkiego:

1. LUKS "Orlik" Reszel
2. LKS "Mlexer" Elbląg
3. Gimnazjum Nr 2 Olecko
4. LUKS Samborowo

Reszelski zespół reprezentowali:

Robert Reszka, Marcin Danieluk, Jarosław Kwiatkowski, Grzegorz Goszcz, Patryk Wiensław, Mateusz Terlik,Szymon Kluczkowski, Adrian Śmigulec, Sławomir Piętka, Tomasz Fąk, Wojciech Łachmański, Cezary Ślązak, Paweł Lau, Grzegorz Kuszczak, Wojciech Leśny, Damian Romaniuk, Maciej Prusiński i Marcin Paszkowski.PIŁKARSKA KADRA CZEKA - PÓŁFINAŁ (30.05.2005) Źródło: J. Pieniak

Półfinał Wojewódzkiego Turnieju w piłce nożnej "Piłkarska Kadra Czeka" rozegrano 30 maja 2005 roku na Stadionie Miejskim w Reszlu. Organizatorem zawodów była RGm.LZS w Reszlu i Gminna Administracja Szkół i Sportu w Reszlu. Mecze rozegrano systemem "każdy z każdym" w czasie 2 x 25 min. Wszystkie zespoły nagrodzono pucharami ufundowanymi przez burmistrza Gminy Reszel.

Wyniki:

Orlik Reszel - Gim. Stębark 6:0
Gim. Stębark - Mlexer Elbląg 2:7
Mlexer Elbląg - Orlik Reszel 0:3

Klasyfikacja końcowa:

1. LUKS "Orlik" Reszel - 6 pkt. 9:0
2. LKS "Mlexer" Elbląg - 3 pkt. 7:5
3. Gimnazjum Stębark - 0 pkt. 2:13

Do finału wojewódzkiego awansowały zespoły LUKS "Orlik" Reszel i LKS "Mlexer" Elbląg.ĆWIERĆFINAŁ WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU ŻAKÓW (29.05.2005) Źródło: J. Pieniak

Turniej 1/8 finału rozgrywek żaków rocznik 1993 i młodsi odbył się na stadionie miejskim w Reszlu w dniu 29.05.2005r. Mecze rozegrano systemem "każdy z każdym" w czasie 2 x 15 min.

Kolejność gier:

1-2 - Koszałek-Opałek - Naki - 0:0
3-4 - Orlik - Huragan 2:2
1-3 - Koszałek-Opałek - Orlik 2:2
2-4 - Naki - Huragan - 1:1
1-4 - Koszałek-Opałek - Huragan - 2:1
2-3 - Naki - Orlik - 0:2

Klasyfikacja końcowa:

1. LUKS Orlik Reszel 5 pkt. 6:4
2. Koszałek-Opałek Węgorzewo 5 pkt. 4:3
3. UKS Naki Olsztyn 2 pkt 1:3
4. Huragan Pisz 2 pkt. 4:5

Do 1/2 finału wojewódzkiego awansowały zespoły LUKS "Orlik" Reszel i UKS "Koszałek-Opałek" Węgorzewo.FINAŁ WOJEWÓDZKI X PUCHARU TP W PIŁCE NOŻNEJ DZIECI (25.05.2005) Źródło: J. Pieniak

Zwycięstwem faworytów zakończył się reszelski finał rozgrywek X Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci im. M. Wielgusa. Drużyna chłopców UKS Naki Olsztyn, która w ubiegłym roku zajęła trzecie miejsce w finale ogólnopolskim, kolejny raz nie dała szans swoim rywalom na Warmii i Mazurach. W finale dziewcząt, po emocjonującej walce triumfował już wielokrotny finalista turnieju, zespół LUKS Kormoran Brzydowo. Tym razem zacięty opór faworytkom postawiły reszelanki prowadzone przez Pawła Zająca, ulegając tylko 2:3.

Oprócz zwycięzców udział w półfinałach ogólnopolskich zapewniły sobie drużyny chłopców UKS Hobby Ostróda oraz LUKS Sokół Biała Piska, a w kategorii dziewczynek LUKS Orlik Reszel (gospodarz zawodów) i UKS Sawica Wielbark. Półfinały ogólnopolskie odbędą się podczas obozów letnich organizowanych w ramach "Sportowych Wakacji". Młodzi piłkarze z Warmii i Mazur spotkają podczas ich trwania z najlepszymi drużynami regionu podlaskiego.

Zawodnicy uczestniczący w warmińsko-mazurskim finale mogli czuć się dodatkowo uhonorowani. W uroczystym otwarciu imprezy oraz w ceremonii wręczenia nagród uczestniczyli burmistrz i wiceburmistrz Reszla - panowie Zdzisław Szypulski oraz Janusz Kozoń.

Podczas trwania zawodów dla młodych adeptów sztuki piłkarskiej organizowane były konkursy sprawnościowe. Na najlepszych czekały atrakcyjne upominki.

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe statuetki. Kolejny raz okazało się, że najważniejszą rzeczą pozostaje dobra zabawa i możliwość sportowej rywalizacji z rówieśnikami. Większość drużyn, za pewne w innym składzie, wystartuje za rok, w kolejnej edycji Pucharu TP.

Wyniki:

Chłopcy:

Finał: UKS Naki Olsztyn - UKS Hobby Ostróda 4 : 2

O 3. miejsce: LUKS Sokół Biała Piska - SP 1 Elbląg 5 : 1

Zawodnicy Orlika odpadli w fazie grupowej, zajmując trzecie miejsce po pokonaniu Sym-Sarny Jeziorany 4:1, remisie z SP 2 Szczytni 1:1 i porażce z Siódemką Bartoszyce 2:3.

Dziewczynki:

Finał: LUKS Kormoran Brzydowo - LUKS Orlik Reszel 3 : 2

O 3. miejsce: UKS Sawica Wielbark - SP Narzym 1 : 0

W drodze do finału reszelanki kolejno gromiły: UKS Sawica Wielbark 4:1, SP Bażyny 7:2, UKS Bobry Kocioł Duży 4:1 i SP Narzym 4:1.

W finale wojewódzkim grały również dziewczęta z LUKS Wilczek Wilkowo lecz kolejno przegrywały: 0:3 z Sokołem Biała Piska, 0:3 z Kormaranem Brzydowo i 1:2 z SP Narzym.PIŁKARSKA KADRA CZEKA - ELIMINACJE (18.05.2005) Źródło: J. Pieniak

Eliminacje Grupy I do Wojewódzkiego Turnieju w piłce nożnej "Piłkarska Kadra Czeka" rozegrano 18 maja 2005 roku na boisku sportowym w Robawach gm. Reszel. Organizatorem zawodów była Gminna Administracja Szkół i Sportu w Reszlu. Mecze rozegrano systemem "każdy z każdym" w czasie 2 x 20 min. Wszystkie zespoły nagrodzono pamiątkowymi dyplomami.

Wyniki:

Orlik Reszel - Gim. Bisztynek 3:0
Gim. Bisztynek - Gim. Barczewo 3:0
Gim. Barczewo - Orlik Reszel 0:3

Klasyfikacja końcowa:

1. LUKS "Orlik" Reszel - 6 pkt. 6:0
2. Gimnazjum Bisztynek - 3 pkt. 3:3
3. Gimnazjum Barczewo - 0 pkt. 0:6

Do dalszych rozgrywek awansował zespół LUKS "Orlik" Reszel.LICZNA REPREZENTACJA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W X PUCHARZE TP (13.05.2005) Źródło: J. Pieniak

W końcu kwietnia zainaugurowane zostały rozgrywki X Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci im. M. Wielgusa. Do startu w turnieju zgłosiło się blisko 1700 dziesięcioosobowych drużyn z całego kraju, w tym 343 drużyny dziewcząt. Tradycyjnie licznie obsadzone zostały regionalne kwalifikacje w województwie warmińsko-mazurskim. W tym roku udział bierze 95 ekip z województwa, z czego aż 20 drużyn dziewcząt.

Drugi etap rozgrywek - finał wojewódzki, odbędzie się 25 maja o godzinie 10.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Kopernika w Reszlu. Nagrodą dla sześciu zwycięskich drużyn (trzech dziewczęcych i trzech chłopięcych) będzie udział w obozach sportowych. Obozy te w lipcu i sierpniu, w ramach "Sportowych Wakacji", organizuje Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu. Rozgrywane latem mecze pozwolą wyłonić najlepsze drużyny, które w dniach 16-18 września spotkają się w ogólnopolskim Finale Pucharu TP w Spale.

Nagrodą główną tegorocznego, jubileuszowego X Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci im. M. Wielgusa jest wyjazd na mecz rozgrywany w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata Niemcy 2006. Zwycięzcy dopingować będą Polską Reprezentację Piłkarską w październikowym meczu z Anglią, rozegranym na słynnym stadionie Manchesteru United- Old Trafford.

Oprócz rozgrywek trwa również Konkurs Kibica, w którym mogą wziąć udział grupy dzieci (od 10 do 40 osób), zgłoszone przez dorosłego opiekuna. Konkurs polega na przygotowaniu najzabawniejszego fotoreportażu lub najciekawszej relacji z meczu piłkarskiego. Prace można przesyłać do 1 czerwca 2005 roku, przy pomocy formularza znajdującego się na stronie internetowej Konkursu. Spośród reportaży zgłoszonych do konkursu wyłonieni zostaną zwycięzcy w obu kategoriach, natomiast drugą parę najlepszych prac wyłonią w głosowaniu internauci. Dla 4 najlepszych grup przewidziana jest wspaniała nagroda w postaci wyjazdu do Warszawy na wystawę Laboratorium Edukacyjne "Mózg".

Więcej informacji na temat zgłoszeń i warunków konkursu znaleźć można TUTAJ.ELIMINACJE REJONOWE DO FINAŁU WOJEWÓDZTWA WARM.-MAZ. X PUCHARU TP (05.05.2005) Źródło: M. Terlik

Rozegrano osiem eliminacyjnych turniejów w kategorii chłopców i cztery w kategorii dziewcząt. Do Finału Wojewódzkiego X Pucharu TP w Piłce Nożnej Dzieci im. M.Wielgusa, który odbędzie się 25 maja 2005 roku od godz. 10.00 na Stadionie Miejskim w Reszlu awans wywalczyły następujące zespoły:

W kategorii dziewcząt:

1. Szkoła Podstawowa Narzym
2. UKS "Sawica" Wielbark
3. LUKS "Orlik" Reszel
4. LUKS "Wilczek" Wilkowo
5. LUKS "Sokół" Biała Piska
6. LUKS "Bobry" Kocioł Duży
7. LUKS "Kormoran" Brzydowo
8. Szkoła Podstawowa Bażyny

W kategorii chłopców:

1. LUKS "Jedynka" Nidzica
2. LUKS "Iskra" Iłowo
3. Szkoła Podstawowa nr 2 Szczytno
4. Szkoła Podstawowa nr 6 Szczytno
5. LUKS "Naki" Olsztyn
6. LUKS "Sym-Sarna" Jeziorany
7. LUKS "Orlik" Reszel
8. SP "Siódemka" Bartoszyce
9. LUKS "Olimp" Ełk
10. LUKS "Sokół" Biała Piska
11. LUKS "Koszałek Opałek" Węgorzewo
12. LUKS "Kowaliki" Kowale Oleckie
13. LUKS "Victoria" Morąg
14. LUKS "Hobby" Ostróda
15. "Jedynka" Elbląg
16. Szkoła Podstawowa Słobity