Adrian Śmigulec (56')
Tomasz Fąk (65')

Orlik: M. Bochno (55' J. Prusinowski), P. Przybylski (kpt.), M. Ślązak (55' M. Zaleśkiewicz), K. Pyrczak (63' P. Wiensław), A. Klimko (63' M. Danieluk), P. Kacprzycki (74' M. Fiedorowicz), T. Fąk, M. Dulko (55' - kontuzja, A. Śmigulec), Sz. Kluczkowski, A. Giziński (74' A. Stachurski), M. Zybajło.

Ławka rezerwowych: wszyscy wykorzystani w meczu

W sobotę o godzinie 12:00 Luks Orlik Reszel podejmował na wyjeździe GOSiR Wilkasy, który zajmuje 6 miejsce w tabeli. Po przyjeździe na miejsce zespół zapoznał się ze stanem boiska, które dawało wiele do życzenia. Zapowiadał się ciężki mecz.

W 5 minucie spotkania Adrian Giziński oddał strzał z około 16 metrów i po błędzie bramkarza, któremu piłka przeleciała między nogami, mieliśmy 1-0. Następnie w 9 minucie dośrodkowanie w pole karne, niepewne wyjście bramkarza gospodarzy i Mateusz Dudko z główki podwyższa na 2-0.

20 minut później rzut wolny z około 35 metrów. Do piłki podchodzi Piotr Kacprzycki, który mocno uderza i trafia w same okienko bramki.

W 36 minucie Piotrek Kacprzycki dośrodkowuje z lewej strony boiska, a Michał Zybajło strzela bramkę z powietrza na 4-0.

W drugiej połowie niespodziewanie zaatakowali gospodarze, którzy chcieli za wszelka cenę zdobyć choćby jedną bramkę, ale nie mogli się uporać z dobrze grającą defensywą naszej drużyny.

W 51 minucie Michał Zybajło oddaje strzał z 16 metrów i bramkarz gospodarzy kapituluje po raz piąty.

W 55 minucie zostały przeprowadzone 3 zmiany: za Marcina Ślązaka wszedł Mateusz Zaleśkiewicz, Mateusza Bochno zmienił Jacek Prusinowski, a z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Mateusz Dudko i w jego miejsce wszedł Adrian Śmigulec, który chwilę po wejściu na boisko wykorzystał zamieszanie w polu karnym i strzelił bramkę na 6-0.

W 63 min nastąpiły kolejne zmiany, Arka Klimko zmienił Marcin Danieluk, a Karola Pyrczaka Patryk Wiensław.

W 65 minucie spotkania Tomasz Fąk uderza z około 13 metrów i piłka od słupka wpada do bramki ustalając w ten sposób wynik spotkania na 7-0.

Pod koniec meczu trener Szmul dokonał jeszcze dwóch zmian, za Piotrka Kacprzyckiego wszedł Mariusz Fiedorowicz, a Adriana Gizińskiego zmienił Ariel Stachurski.