Trampkarze - podsumowanie rundy jesiennej (27.12.2016) Dodał: penny69Podsumowanie rundy jesiennej zaczynamy od Trampkarzy prowadzonych przez Tomasza Brygołę. Nasi młodzi piłkarze w dziewięciu meczach zdobyli 16 punktów, które zapewniły czwarte miejsce w tabeli.

Na pięć zwycięstw złożyły się wygrane z MKS Korsze (5:1), MKS Jeziorany (6:2), Cresovią Górowo Iławeckie (6:0) i te okazałe, bo dwucyfrowe z Tempem Ramsowo Wipsowo (19:1) oraz Victorią Bartoszyce (11:1).

Trampkarze trzy porażki zanotowali z zespołami z czołówki, tj. z DKS-em Dobre Miasto (1:4), Tęczą Biskupiec (1:2) i Łyną Sępopol (2:5). Punkty stracili też remisując na wyjeździe z ósmą w tabeli Falą Warpuny (1:1).

Łącznie nasi piłkarze zdobyli 52 gole tracąc 17, z czego 11 właśnie z drużynami z miejsc 1-3.

Najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu został Patryk Policha, który strzelił 19 bramek. Na drugim miejscu plasuje się Igor Luchowski z dziesięcioma golami, a trzeci jest Jakub Fąderski z ośmioma golami na koncie.

Do siatki rywali trafiali też Patryk Kuleszo (6 goli), Sebastian Zinkiewicz (2), Bartek Sadlak (2), Damian Łomżyński (1), Błażej Urbanowicz (1), Jakub Jurkian (1), Piotr Klamczyński (1) i Kacper Danieluk (1).

Warto podkreślić, że w kadrze zespołu są piłkarze, którzy musieli grać przeciwko starszym rocznikowo graczom, tak, jak np. w meczu z Łyną Sępopol, a jak wiadomo w tak młodym wieku warunki fizyczne, to bardzo ważny askept. Runda jak najbardziej udana i czwarte miejsce, to bardzo dobry wynik.