Juniorzy - 6. kolejka II ligi wojewódzkiej: Orlęta Reszel - Wałsza Pieniężno 4:1 (09.10.2016) Dodał: penny69

Swój ostatni mecz w rundzie jesiennej nasi Juniorzy zakończyli zwycięsko pokonując Wałszę Pięniężno, 4:1.

Zaczęło się wyśmienicie, bo po siedmiu minutach prowadziliśmy 2:0. Najpierw w 4. minucie do siatki trafił Michał Szluma, a w 7. Kacper Kuczyński.

Później w pełni kontrolowaliśmy grę, ale na kolejne bramki trzeba było czekać do drugiej połowy.

W 67. minucie na 3:0 podwyższył Hubert Jałoszewski, który swoimi dobrymi występami zaczyna pukać do drużyny seniorskiej, w której przecież już zadebiutował w pucharowym meczu z Redutą, a z Vęgorią Węgorzewo strzelił nawet dwa gole. Oby tak dalej!

W 83. minucie goście zdołali strzelić honorową bramkę, ale ostatnie słowo należało do Huberta Głowackiego, który na dwie minuty przed końcem ustalił wynik spotkania, na 4:1 dla Orląt.

1:0 Michał Szluma (4')
2:0 Kacper Kuczyński (7')
3:0 Hubert Jałoszewski (67')
3:1 Michał Demkowicz (83')
4:1 Hubert Głowacki (88')