Trampkarze - 5. kolejka II ligi wojewódzkiej: Łyna Sępopol - Orlęta Reszel 5:2 (01.10.2016) Dodał: penny69

Pierwszy z trzech dzisiejszych meczów naszych drużyn już zakończony. Trampkarze Tomka Brygoły przegrali w Sępopolu z Łyną, 2:5.

W 10. minucie objęliśmy prowadzenie po golu Kuby Fąderskiego.

Gospodarze odpowiedzieli pięć minut później celnym strzałem z rzutu wolnego, po którym nie dość, że straciliśmy bramkę, to jeszcze kontuzji nabawił się nasz bramkarz, Mateusz Bartoszewski.

W 25. minucie było już 2:1 dla Łyny, a gola straciliśmy po zamieszaniu w polu karnym.

Chwilę później świetnym strzałem z dystansu popisał się Patryk Policha, ale piłka trafiła w słupek.

W 30. straciliśmy trzecią bramkę. Na pięć minut przed przerwą do siatki trafił jednak Patryk Policha i do szatni schodziliśmy przegrywając różnicą tylko jednego gola.

Na początku drugiej połowy gospodarze po strzale z dystansu zdobyli czwartą bramkę.

W 60. minucie po raz kolejny mogliśmy zmniejszyć dystans do rywala, ale rzutu karnego nie wykorzystał Igor Luchowski, który uderzył zbyt lekko i bramkarz nie miał problemu z obroną strzału.

W 70. minucie gospodarze zadali ostateczny cios zdobywając piątego gola.

Mimo wysokiej porażki, 2:5 nasi piłkarze walczyli i wynik był sprawą otwartą. Przegrali jednak warunkami fizycznymi, bo grali przeciwko piłkarzom, którzy byli od nich starsi, a w tak młodym wieku ten aspekt w dużym stopniu decyduje o końcowym rezultacie meczu.

0:1 Jakub Fąderski (11')
1:1 Jakub Frączek (13')
2:1 Marcin Polkowski (26')
3:1 Marcin Polkowski (28')
3:2 Patryk Policha (40')
4:2 Marcin Polkowski (55')
5:2 Jakub Chadaj (70')