Juniorzy - 5. kolejka II ligi wojewódzkiej: Victoria Bartoszyce - Orlęta Reszel 2:3 (01.10.2016) Dodał: penny69

Dobre wieści dotarły do nas z Bartoszyc, gdzie nasi Juniorzy pokonali Victorię, 3:2!

Po 25. minutach gry podopieczni Gaspara Jaśkiewicza prowadzili 2:1. Oba gole zdobył Piotrek Makarewicz.

Przed przerwą gospodarze doprowadzili do wyrównania i w drugiej połowie mecz zaczynał się na nowo.

W 51. minucie po golu samobójczym jednego z piłkarzy Victorii nasz zespół ponownie objął prowadzenie, którego nie oddał już do końca meczu.

Tym samym na terenie silnego rywala zainkasował komplet punktów.! Brawo!

1:0 Mateusz Łazarecki (14')
1:1 Piotr Makarewicz (19')
1:2 Piotr Makarewicz (24')
2:2 Bartosz Figat (43')
2:3 Dawid Pietrusewicz (51 - gol samobójczy)