- JUNIORZY STARSI W SEZONIE 2010/2011 - KLASA OKRĘGOWA -

DZIAŁ NEWSY NIE JEST JUŻ AKTUALIZOWANY ZE WZGLĘDU NA BRAK SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH POCZYNAŃ JUNIORÓW!

Juniorzy: Orlęta Reszel - LZS Świątki-Skolity 4:2 (26.09.2010) Dodał: penny69

Orlęta objęły prowadzenie po golu samobójczym piłkarza drużyny gości. Na 2:0 podwyższył Dawid Pawlak po dośrodkowaniu Kuby Jałoszewskiego.

Goście przed przerwą zdołali zdobyć kontaktową bramkę.

Na kolejne bramki trzeba było czekać do końcowych minut meczu. Najpierw na 3:1 ponownie trafił Dawid Pawlak dobijając strzał Pawła Romańczuka. Później goście zdobyli drugiego gola dając nadzieje na doprowadzenie do remisu.

Ostatnie słowo należało jednak do podopiecznych Mariusza Jałoszewskiego. Paweł Lakei calnym strzałem wykończył akcję Mateusza Kozonia ustalając wynik spotkania na 4:2 dla Orląt.

1:0 gol samobójczy piłkarza gości
2:0 Dawid Pawlak (asysta: J. Jałoszewski)
3:1 Dawid Pawlak
4:2 Paweł Lakei (asysta: M. Kozoń)

JUNIORZY: Orlęta Reszel - OKS 1945 Olsztyn 3:4 (18.09.2010) Dodał: penny69

Juniorzy Orląt prowadzeni przez Mariusza Jałoszewskiego doznali pierwszej porażki w tym sezonie. Ich pogromcą okazał się OKS 1945 Olsztyn, który wygrał w sobotę w Reszlu 4:3.

Już pierwsza połowa pokazała, że goście przyjechali do Reszla po zwycięstwo. Po 20-stu minutach gry prowadzili oni bowiem już 3:0! Nasi piłkarze obudzili sie w końcu i do przerwy zdołali zdobyć dwie bramki.

Najpierw do siatki trafił Damian Schwesig, który celnie główkował po jednym z dośrodkowań, a później Arek Jakubiak, który wykończył akcję Pawła Romańczuka i Mateusza Kozonia. W obu przypadkach asystę zaliczył "Matej".

W drugiej połowie OKS zdobył czwartego gola i znów był bliższy zwycięstwa. Juniorzy Orląt dążyli do zmiany rezultatu i pod koniec meczu strzelili trzecią bramkę. Jakub Jałoszewski zagrał górną piłkę na przedpole bramkowe, najwyżej wyskoczył Paweł Lakei, który popisał sie ładnym uderzeniem głową.

Na doprowadzenie do remisu zabrakło czasu.

Juniorzy: J. Doborzyński (br.), J. Jałoszewski, D. Ślązak, S. Tacik, T. Sawa (60' A. Jankiewicz), P. Romańczuk, D. Schwesig, M. Kozoń (60' B. Wójcik), D. Pawlak, S. Pawlak, A. Jakubiak (85' P. Lakei).

1:3 Damian Schwesig (asysta: M. Kozoń)
2:3 Arek Jakubiak (asysta: M. Kozoń)
3:4 Paweł Lakei (asysta: J. Jałoszewski)

JUNIORZY: Orlęta Reszel - GKS Stawiguda 4:0 (05.09.2010) Dodał: xchrustx

Trzecie ligowe zwycięstwo odnieśli Juniorzy Orląt Reszel. Nasi młodzi piłkarze pokonali dziś GKS Stawiguda 4:0.

Bramki dla reszelan zdobyli: Tomek Sawa dwie, Mateusz Kozoń i Paweł Romańczuk.

Na pierwszego gola czekaliśmy do 25. minuty, kiedy to Tomek Sawa przerzucił piłkę nad obrońcami, ta trafiła pod nogi Mateusza Kozonia, który technicznym strzałem od słupka pokonał bramkarza gości.

Trzy minuty później było już 2:0. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła obrońca "skiksował" i piłka trafiła do Tomka Sawy, który strzałem z dwóch metrów dopełnił formalności.

Tuz przed przerwą ten sam zawodnik uderzał z rzutu wolnego (30 metrów od bramki). Piłka odbiła się od jednego z piłkarzy stojących w murze i wpadła przy słupku do bramki.

W drugiej połowie oglądaliśmy tylko jednego gola. W 49. minucie na strzał z dystansu zdecydował się Paweł Romańczuk, piłka skozłowała przed bramkarzem i wylądowała w siatce.

Juniorzy wygrali 4:0 odnosząc trzecie zwycięstwo z rzędu.

Juniorzy: J. Doborzyński (br.), J. Bochno (53' A. Jankiewicz), J. Jałoszewski, D. Ślązak, S. Tacik, T. Sawa, P. Romańczuk, D. Schwesig, M. Kozoń (57' D. Pawlak), S. Pawlak, A. Jakubiak (75' P. Lakei).

1:0 Mateusz Kozoń (asysta: T. Sawa)
2:0 Tomasz Sawa (asysta: M. Kozoń)
3:0 Tomasz Sawa (z rzutu wolnego)
4:0 Paweł Romańczuk

JUNIORZY: MKS Szczytno - Orlęta Reszel 2:4 (29.09.2010) Dodał: xchrustx

Drużyna Juniorów Starszych prowadzona przez trenera Mariusza Jałoszewskiego wygrała kolejny mecz. Tym razem wyższość Orłów musiała uznać drużyna MkS Szczytno, która przegrała 2:4.

Bramki dla naszej drużyny strzelili: Arkadiusz Jakubiak, Sebastian Pawlak (2) oraz Mateusz Kozoń.

Juniorzy Orląt: J. Doborzyński (br.), J. Jałoszewski, D. Ślązak, S. Tacik, J. Bochno (65' A. Jankiewicz), P. Romańczuk, D. Schwesig, M. Kozoń (83' A. Pająk), T. Sawa (75' P. Lakei), S. Pawlak, A. Jakubiak.

0:1 A. Jakubiak (asysta: S. Pawlak)
1:2 M. Kozoń (asysta: P. Romańczuk)
1:3 S. Pawlak (asysta: M. Kozoń)
1:4 S. Pawlak (asysta: T. Sawa)

JUNIORZY: Orlęta Reszel - Łyna Sępopol 14:2 (22.08.2009) Autor: penny69

Dziś na stadionie przy ulicy Kopernika swoją inaugurację mieli juniorzy starsi Orląt Reszel. Chłopaki pokazali, że będą silnym zespołem ligi okręgowej juniorów zwyciężając Łynę Sępopol 14:2.

Oto, w jaki sposób padały bramki:

4' - akcja Mateusza Kozonia, wyłożenie piłki na 5-ty metr dla Arka Jakubiaka, 1:0

10' - goście wyrównują po długim podaniu i akcji sam na sam, 1:1

15' - akcja Sebastiana Pawlaka, ty razem to on zagrywa do Arka Jakubiaka, który strzałem pod poprzeczkę zdobywa gola na 2:1

19' - Paweł Romańczuk wpada w pole karne i uderza po ziemi w róg bramki, 3:1

22' - Jarek Bochno wykazuje się niezłym cwaniactwem strzelając z rzutu wolnego w krótki róg, kiedy bramkarz przy dalszym słupku ustawiał mur, 4:1

26' - goście z rzutu wolnego z około 20-stu metrów pod poprzeczkę, 4:2

28' - ładne krosowe zagranie Pawła Romańczuka do Tomka Sawy, który wpada w obręb 16-stki i uderza celnie po ziemi, 5:2

38' - rzut wolny pośredni na wysokości 14-stu metrów od bramki gości, podanie do wybiegającego zza obrońcy Pawła Romańczuka, ten "z klepki" na 6:2

45' - szybka akcja Mateusza Kozonia, który tym razem wykłada piłkę Sebastianowi Pawlakowi, ten uderza po nogach bramkarza, i piłka wpada do siatki, 7:2

Do przerwy 7:2 dla Orląt.

52' - dośrodkowanie z rogu Tomka Sawy, Damian Schwesig celnie główkuje, 8:2

67' - Paweł Romańczuk wbiega w pole karne, uderza, ale bramkarz broni, przy dobitce Andrzeja Jankiewicza jest już jednak bez szans, 9:2

72' - Mateusz Kozoń podwyższa z rzutu wolnego (20 metrów od bramki) na 10:2

75' - Sebastian Pawlak strzałem po ziemi podwyższa na 11:2

77' - długa piłka na dalszy słupek, Paweł Lakei z główki, 12:2

79' - Jarek Majchrzak uderza z ostrego kąta w długi róg, 13:2

86' - Paweł Lakei strzela przy słupku ustalając wynik spotkania na 14:2 dla Orląt

Juniorzy Orląt: J. Doborzyński (br.), D. Ślązak, J. Bochno (55' J. Majchrzak), S. Tacik, D. Schwesig, J. Jałoszewski, S. Pawlak, P. Romańczuk, T. Sawa (75' B. Wójcik), M. Kozoń (75' P. Lakei), A. Jakubiak (55' A. Jankiewicz).