Baraż o IV Ligę w sezonie 2023/2024: Stomil II Olsztyn - Orlęta Reszel 5:1 (2:1) (22.06.2024, 17:30)

KLĘSKA W OLSZTYNIE

Pierwszy mecz barażowy Orląt ze Stomilem II Olsztyn kompletnie nam nie wyszedł... Wysoka porażka, 1:5 teoretycznie przekreśla nasze szanse na awans do IV ligi. :(

Od pierwszej minuty spotkania rywale dominowali grając szybką piłkę i w 22 minucie, po bramce Marcela Abramczyka zasłużenie objęli prowadzenie. Sześć minut później pojawiło się "światełko w tunelu", bo po indywidualnej akcji celnie uderzył Paweł Romańczuk i mieliśmy remis.

Gospodarze jednak nie zwalniali i po kilku minutach było już, 2:1. Strzelcem bramki, Jakub Karpiński. Rywale grali swoje dominując na boisku.

W drugiej połowie trzy kolejne trafienia autorstwa Jakuba Kopacza, Tatsuya Tagucha oraz Aleksandra Baniewskiego i było po meczu...

Niestety, byliśmy dziś cieniem drużyny, która wywalczyła Wicemistrzostwo Klasy Okręgowej, ale i takie słabsze mecze się zdarzają. Nie wyszło, ale gramy dalej.

Wielkie brawa dla naszego bramkarza, Jarka Doborzyńskiego, który był najjaśniejszą postacią naszej drużyny i dzięki któremu nie przegraliśmy tego meczu wyżej.

Za tydzień w sobotę, 29 czerwca o 16:00 rewanż na stadionie w Reszlu. Także się widzimy!

Media na Facebook'u: ZAPOWIEDŹ - POMECZOWE INFO -
Info na Łączy Nas Piłka: TUTAJ

Video z meczu (live z komentarzem Rafała Romańczuka: ZAPOWIEDŹ - I POŁOWA - II POŁOWA

Orlęta: Paweł Romańczuk (37' )

Stomil II: Bartosz Stankiewicz (B) - Marcel Abramczyk (C) (65' Aleksander Baniewski), Łukasz Borkowski (48' Maciej Niemier), Jakub Karpiński (75' Jakub Krztoń), Jakub Kopacz (70' Wojciech Żelazo), Maciej Kotarba, Wiktor Lutkowski, Maciej Narloch (52' Igor Jędrzejczyk), Mateusz Pajdak (83' Jakub Babalski), Michał Romanek, Tatsuya Taguchi
Niewykorzystani rezerwowi: Krzysztof Trzmiel (B)

Orlęta: Jarosław Doborzyński (B) - Paweł Miłoszewski (80' Adam Makarewicz), Mateusz Terlik, Wiktor Sawicki, Jarosław Bochno - Jakub Lewandowski (55' Kacper Żelepień), Maksymilian Gutowski, Jakub Janowski (74' Mateusz Bruj), Gabriel Ciski - Paweł Romańczuk, Bartosz Markisz
Niewykorzystani rezerwowi: Grzegorz Goszcz, Krzysztof Królik, Jakub Mickiewicz, Dawid Wronisz

Trener: Paweł Miłoszewski

Sędziowie: Damian Krumplewski, Kamil Brudzyński, Daniel Chrostek, Karol Mazuro (Obserwator)

Kibice: około 400 osób