Sparingi: Porażka z Granicą Kętrzyn i remis z Tęczą Biskupiec (25.02.2020)

W ciągu ostatnich dwóch tygodni nasi piłkarze rozegrali dwa mecze kontrolne.

W meczu z Granicą Kętrzyn objęliśmy prowadzenie w 13. minucie po tym, jak w polu karnym faulowany był Paweł Romańczuk, który następnie zamienił 11-stkę na bramkę.

Kilka minut później gospodarze wyrównali, a w 35. minucie objęli prowadzenie.

Przed przerwą sprytem wykazał się grający dziś w ataku Patryk Policha, który dopadł do piłki zagranej przez obrońcę do bramkarza i trafił do siatki wyrównując stan meczu.

Niestety w drugiej połowie za sprawą Wołowika trzykrotnie traciliśmy gole, w tym dwa z rzutów karnych i Granica ostatecznie zwyciężyła, 5:2.

4. Sparing (15.02.2020, Kętrzyn): Granica Kętrzyn - Orlęta Reszel 5:2 (2:2)

Gole:

0:1 Paweł Romańczuk (z rzutu karnego po faulu na nim samym)
1:1 Swacha
2:1 Mazurowski
2:2 Patryk Policha
3:2 Wołowik (z rzutu karnego)
4:2 Wołowik (z rzutu karnego)
5:2 Wołowik

Skład Orląt: Jarosław Doborzyński, Hubert Leszczenko, Sebastian Krzywicki, Mateusz Terlik, Jarosław Bochno, Patryk Policha, Wiktor Sawicki, Mateusz Zaleśkiewicz, Patryk Wiensław, Hubert Urbanowicz, Paweł Romańczuk oraz Dawid Chęciński, Krzysztof Królik, Paweł Plonkowski, Patryk Graczykowski, Stelmaszczyk, Patryk Kuleszo.

W drugim pojedynku zremisowaliśmy w Bartoszycach z Tęczą Biskupiec, 1:1. Bramki dla obu drużyn padły dopiero w drugiej części spotkania.

Najpierw do siatki trafił Mateusz Zaleśkiewicz, a później stan meczu wyrównał Rafał Ocias.

5. Sparing (22.02.2020, Bartoszyce): Tęcza Biskupiec - Orlęta Reszel 1:1 (0:0)

0:1 Mateusz Zaleśkiewicz
1:1 Rafał Ocias

Skład Orląt: Jarosław Doborzyński, Hubert Leszczenko, Krzysztof Królik, Sebastian Krzywicki, Paweł Plonkowski, Patryk Wiensław, Mateusz Terlik, Mateusz Zaleśkiewicz, Patryk Policha, Paweł Romańczuk, Jakub Janowski oraz Dawid Chęciński, Jarosław Bochno, Maciej Brygoła, Kacper Siedlakiewicz, Patryk Kuleszo.

Dodał: Rafał Romańczuk