- CZŁONKOSTWO -

Jeśli chcecie czynnie wspierać nasz klub, pragniecie być jego częścią, chcielibyście mieć darmowe wejściówki na mecze wypełnijcie deklarację członkowską, zostawcie ją w pizzerii "Feniks", u Pana Pawła Fenika, wiceprezesa klubu (tam również można na miejscu wypełnić deklarację), a w niedługim czasie otrzymacie legitymację członkowską.

W deklaracji jest rubryczka mówiąca o tym, jaką kwotę chcielibyście miesięcznie przeznaczać na nasz klub. Nie chodzi tu o jakieś kolosoalne sumy, ale myślę, że jeśli znajdzie się minimum symboliczna "dyszka", to i tak będzie to jakieś wsparcie finansowe. A jeśli zbierze się nas wielu, to uzbiera się niezła sumka.

Nie od dziś wiadomo, że Orlęta finansowo ledwo wiążą koniec z końcem. Każda kwota więc się przyda.

Pobierz deklarację członkowską

Po tym, jak otrzymacie legitymacje członkowskie opłat możecie dokonywać na kilka sposobów. Jednym z nich jest wpłata pieniędzy na klubowe konto:

RKS Orlęta-Rema Reszel
ul. Kopernika 12
11-440 Reszel

BS Reszel
02 8851 0008 2001 0000 0202 0001

W tytule przelewu prosimy wpisać:

"Składka członkowska"

Drugim sposobem płatności jest udanie się do pizzerii "Feniks" i tam opłacenie składki u Pana Pawła Fenika. Trzeci sposób, to płatność u Pana Marka Prusinowskiego podczas meczu Orląt rozgrywanego w Reszlu. Wystarczy podejść pod klubowy budynek i w moment zrobić, co należy.

Im nas więcej, tym lepiej! W JEDNOŚCI SIŁA!!!