1% podatku dla RKS Orlęta Reszel za 2016 rok (17.01.2017) Dodał: Chrust

Witajcie! Powoli rozpoczyna się okres rozliczeń z fiskusem. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz naszego klubu. Cały dochód przeznaczany jest na sport dzieci i młodzieży.

W ubiegłym roku udało nam się zebrać 7417 zł, bardzo dziękujemy Wam wszystkim! Kwotę przeznaczyliśmy na zakup sprzętu, dzięki któremu dzieciaki - a w klubie trenuje ich ponad setka - mogły szkolić się w jeszcze lepszych warunkach!

Aby przekazać jeden procent swojego podatku nie trzeba wiele - wystarczy wpisać nasz numer KRS w odpowiednie pole. A gdyby ktoś miał kłopoty z wypełnieniem PIT - pomożemy!

Tak więc odpisujcie swój procent, namawiajcie znajomych i rodzinę, udostępniajcie post, by dotarł do wielu. Pamiętajcie, warto zostawić tę część podatku tu, na miejscu. Dzieciaki z Orląt na pewno z niego skorzystają.

Oto niezbędna informacja dla wszystkich, którzy zechcieliby nas wspomóc:

Numer KRS: 0000049455

Należy go wpisać w rubrykę "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego".1% podatku dla RKS Orlęta Reszel (10.01.2015) Dodał: Chrust / penny69

Informujemy, że Reszelski Klub Sportowy "Orlęta-Rema" Reszel mając status Organizacji Pożytku Publicznego ma prawo otrzymać od Państwa 1% podatku w rocznym rozliczeniu PIT.

W roku 2013 podatnicy przekazali na nasz klub kwotę 4972,60 zł, co dało piętnaste miejsce w rankingu, jeśli chodzi o wpływy z 1% podatku na piłkę nożną w warmińsko-mazurskiem.

Rok temu wynik ten był jeszcze lepszy, ponieważ klub otrzymał z "1 procenta" 7222,50 zł! Jest to jedenasty wynik spośród wszystkich klubów naszego województwa!

- Zebraliśmy ponad dwa tysiące więcej niż w 2012 roku więc progres jest. Uważam jednak, że ciągle mamy potencjał, by ta kwota była jeszcze wyższa. Cieszymy się, że w Reszlu środowisko piłkarskie potrafi się zjednoczyć, dziękujemy wszystkim, którzy swój 1% przeznaczyli właśnie na Orlęta - powiedział Jarosław Pieniak, członek zarządu reszelskiego klubu.

Orlęta daleko w tyle zostawiły kluby z pozostałych, bogatszych przecież gmin powiatu. Wydawałoby się, że najłatwiej zebrać pieniądze w Kętrzynie, tymczasem Granica z 1 % podatku zebrała zaledwie nieco ponad 1300 złotych. O blisko 50 złotych więcej zgromadził nasz jedyny III-ligowiec, MKS Korsze, dysponujący najwyższym budżetem spośród klubów w naszym powiecie. Wszystkim tym, którzy nas wspomogli DZIĘKUJEMY i ponownie zachęcamy do przekazania 1% na RKS Orlęta-Rema Reszel!

Oto niezbędna informacja dla wszystkich, którzy zechcieliby nas wspomóc:

Numer KRS: 0000049455

Należy go wpisać w rubrykę "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego".